HARDWiRED Szalonna Álcázó Központ, játékok, PC, Wii, PlayStation, PS2, X360, PS3, Playstation 3
Kultúra \\ Moziguru HQ \\ Kedvenc sorozatok \\ Új hozzászólás
Bejelentkezés
(Még nem vagy HW fórum tag? Regisztráld magad!

Felhasználónév

Jelszó
Válasz az eredeti szöveg beidézésével
RichieHN
Komment

goq666 Végre már, hogy megszopta egy kicsit ez a Vic Mackey.
Kezdett nagyon unalmas lenni, hogy mindent "elintéz".
Damoqles Akkor őt: http://www.imdb.com/title/tt0485842/
Ember, muszáj megízlelned Sorkin dialógusait, ne ellenkezzél! :)
goq666 Rendben :-)

A West Wing nagyon politikai nekem.
Egyelőre nem.
Damoqles Szőnyeget rántanék és megajánlanám a West Winget. Bezony, komplexitás szellemesen, szórakoztatóan. Eredeti hanggal!!
Roodie
Nagyon 1 dimenziós és kapkodós eddig.
A Drótban zseniális, ahogy a sok réteg lassan egymásra épül és összefügg.
Na majd meglátom 1-2 évad után, hogy marad-e.
De meg ám! :-D Lassan épül, de a végére olyan shhitstorm várható... és az a befejezés, te jó ég!
goq666 Megvolt.
Szintén a legjobb sorozatok között van az 1. évad.

Közben nézem a "Kemény zsarukat", de egyelőre közelében sincs a Drótnak.
1. évad 1-4. rész.
Nagyon 1 dimenziós és kapkodós eddig.

A Drótban zseniális, ahogy a sok réteg lassan egymásra épül és összefügg.

Na majd meglátom 1-2 évad után, hogy marad-e.
Re@per Tempóban, meg jó eséllyel témában is más, mint a lentiek, de ha jó sorozatot akarsz látni, akkor True Detecitve.
goq666 Okkés haver, felírom.

Osztán skubiztam az Orange is the new Black-et is. Az is faja vot. Jöhetne má a 3. évad.
feketeninja Attól, hogy neked nem jött be, ő még felírhatja. A lényeg az, hogy neki tetszik, vagy sem.:D
[HW]Freak
Freak írt, az a Sutter féle 'The Shield'.
Az

Egyébként ezzel az erővel fel is írhatod a listára a Sons of Anarchy-t is.

-1

BB-ből láttam az első részt, de nem jött be.

Ezért is írtam, hogy a BB-hez kell némi lendület az elején, hogy túléld a kezdetleges nem épp kiforrott cuccost de legkésöbb S3-tól már nagyon nem fogod bánni, hogy nézted.
feketeninja A Marvel féle sorozat az a 'S.H.I.E.L.D.', amit Freak írt, az a Sutter féle 'The Shield'. Egyébként ezzel az erővel fel is írhatod a listára a Sons of Anarchy-t is.
goq666 Mármint a The Shield-re gondolsz, vagy a Marvel-es izére?

BB-ből láttam az első részt, de nem jött be.
[HW]Freak Jó a Wire de nem ennyire. Nézzél Shield-et , némi kezdő lendülettel Breaking Bad-et. Ha ezek megvoltak már akkor ez van :)
Damoqles Drót után nincs élet, törődj bele.
goq666 B*ssza meg!

Végignéztem a Drótot és most mit nézzek?

Mindent lealázott.

Azon gondolkodok elkezdem újra, vagy inkább kiállok sarkozni...

Omar :'-(
Foltimor Vikings

Gondoltam belenézek. Gyorsan le is pörgött az első évad fele. Juj, de jó !

dregnarr1: Nem fog. De nem hiszem, hogy sokat kéne őket noszogatni a hülyeségre. Pl. Száj bácsi... amikor elkezdi a 'námos történeteit. :D
dregnarr1 Duck Dynasty 1x01

Azt hittem 40 perces, de csak húsz.

Általában abszolút nincs gondom az akcentusokkal, de holy shit, amit itt pár emberke nyomat, igazán feladja a leckét. Edzeni lehet rajta, az tuti.

Egyelőre elképzelni sem tudom amúgy, hogy lett képes brutálmagasságú nézettségeket elérni, mindenesetre érdekes, jópofa.

A fényképezés nagyon profi.

Egyetlen negatívum így elsőre, hogy túlontúl szkripteltnek tűnik. Most még nem zavar, de egy idő után biztosan fog, ha ez nem változik.
Pexo Augusztus 29-től lesz a Vikingek 2. évada szinkronosan a Viasat 3 csatornán. Három nap alatt adják le a 10 részt, ha valakit érdekel.
RE@L Szvsz nagyon király vége lett, Wilfredes. Kellőképpen dárkosabb volt mint a diablo 3, s talán ez meg az a rész amikor majdnem elhitették hogy az egész egy nagy konspiráció volt az évad legjava.

Kicsit sajnálom hogy ez is véget ért, de talán a Wilfred végig olyan sorozat volt ami kellőképpen megőrizte az egyediségét és azt hogy nem akart semmilyen irányba kompromisszumot kötni.

Hiányozni fog Wilfie!!!
Re@per
Kap még pár esélyt, de csakis Sean Bean miatt.
Úgy érted, túléli az első epizódot? Szerintem nézd meg még egyszer, hátha rosszkor pislogtál.
Nem figyelted a promót:
https://www.youtube.com/watch?v=xkWX9eU_vTA
dregnarr1 Alfréd dupla záró

Egye fene, elfogadom:)
Damoqles
Úgy érted, túléli az első epizódot? Szerintem nézd meg még egyszer, hátha rosszkor pislogtál.
Re@per Legends 1x01
A pilot alapján beigazolódni látszanak a félelmeim, és ez eddig csupán egy 24 klónnak tűnik, de mégsem annyira vérgáz, csak a recpet a szokásos: női field op, aki persze beleokoskodik hősünk minden mozzanatába (annyira nem vészesen idegesítő eddig), hűdenagy összeesküvés, közepesen jó akciójelenetek... és sajnos a 24-re (vagy inkább Howard Gordonra) jellemző elnagyoltság bizonyos pontokon.

sandalar Meg is feledkeztem róla, jó hogy szóltál :D
Attila1234 Imádtam! Már várom a pénteket!

HARDWiRED™

Szalonna álcázó központ

- 1997-2014 © Minden Jog Fenntartva!

Video és számítógépes játék centrum -

PC Xbox 360 PS3 Wii Playstation 2 PS2 Mozi Trailer 3D Képek

Médiaajánlat/Hirdetési Árak | Impresszum