HARDWiRED Szalonna Álcázó Központ, játékok, PC, Wii, PlayStation, PS2, X360, PS3, Playstation 3
Kultúra \\ Moziguru HQ \\ Kedvenc sorozatok \\ Új hozzászólás
Bejelentkezés
(Még nem vagy HW fórum tag? Regisztráld magad!

Felhasználónév

Jelszó
Válasz az eredeti szöveg beidézésével
RichieHN
Komment

harvy666 Valaki látta már a Turn nevű sorozatot?
sandalar Black Sails S01

A Monkey Island óta imádom ezt a témát karib tengerestől, hajóstól, kalózostól, angol/spanyol flottástól, mindenestől.
Egyrészről a látvány marhajó, teljesen autentikusnak hat, a pofák benne valódiak, a hajók iszonyat jól néznek ki, árad az egészből a hangulat, maximálisan hozza azt az életérzést.
Ha csak ezt kéne osztályozni, akkor 10/10 lenne, de sajnos a sztori nem sikerült a legjobbra, illetve sok karakterrel sem nagyon tudtak mit kezdeni az írók. Azért a 2. szezonra vevő leszek mindenképpen.

6/10
Zaxx Megvolt az is. :) Viszont remélem, hogy Lynch nem hagyja parlagon a sztorit, gyorsan elrepült az a 25 év. :D
Damoqles A filmet is, a filmet is!
Zaxx Twin Peaks

Óriási élmény volt az elsőtől az utolsó másodpercéig. David Lynch, köszönöm.
feketeninja Ellenben Thea 6 éves, hisztis viselkedésétől a falra mászom. Már legalább hatodszorra lövik el ezt a ki vagyok akadva az anyámra/bátyámra dolgot.
Jaime Lannister Arrow 2x19

Ez kivételesen jó rész volt, bár sok hülyeség volt továbbra is. De Laurel most végre tűrhetően viselkedett és nem is nézett ki rosszul.
feketeninja
feketeninja Modern Family 1x01
Hát ezt végignézni sem bírtam.
ChRiSsom Jo volt ez a Justified evad, a 21 feet szoveg meg klasszikus lett:)
Dante Game of thrones 4x02

Le sem tudom írni mennyire kielégítő volt az utolsó pár perc.
Damoqles Lesz még. :)

És Jax nem hazudott... Sons of Anarchy topic, #497

http://youtu.be/WK3_MZM68dc
dregnarr1 Sons of Anarchy 5x05

Igazából majdnem minden eddigi részre beírhattam volna, hogy OMGWTF 11/10, de mégsem tettem, ez viszont megéri a posztot, de más miatt.

A rengeteg The Shield felbukkanás után már vártam Walton Gogginsot, de aztabüdöskurvaélet:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD El se akartam hinni, de ismerem annyira, hogy tudjam, hogy ő volt:D

Már a karakteren is szakadtam, de az összes vele játszódó jeleneten könnyesre röhögtem magam, az epizód többi részéből nem is emlékszem sokra.

Tig (ultimate poénforrás. btw) feje az első pillanattól... KÉSZ!!!!

PFÁHÁHÁDHDH!

"You all been there?"
"Yeah, absolutely." "Two cocks." "Slamming."

Ez a 11/10, bazdmeg:D
Re@per :DDDDD

Hipergagyi.
darkling Street Fighter: Assassin's Fist teaser:
https://www.youtube.com/watch?v=cbf_OHRQI3k
Damoqles Azt hittem, Jaime az.
Jaime Lannister AoS 17

Jó rész volt nagyon, de ne már :(((
Ward volt a kedvenc karakterem...
RichieHN
Ward esetében nem visszakoznak majd, hogy "ő ám nem gonosz, hanem csak double-double agent", hanem meghagyják a sötét oldalon!
Nekem eleve gyanús hogy Ward csak így megölte Victoria Hand-et, aki egy létező Marvel-karakter. Én valami agymosós megoldásra tippelek. De ha Ward tényleg mégis Hydra, akkor előbb-utóbb le fogják leplezni (pl. Skye). A jelenlegi felállást nem hinném hogy átvinnék a második évadra, szóval vagy marad Ward a csapatban, vagy kiírják és behoznak helyette mást, hogy a férfi-nő egyensúly se boruljon fel. :)
Dante Agents of Shield 01x16-17
Tényleg rengeteget fejlődött a sorozat, ez utóbbi két rész nagyon ütött.
Remélem, hogy
Ward esetében nem visszakoznak majd, hogy "ő ám nem gonosz, hanem csak double-double agent", hanem meghagyják a sötét oldalon!

Arrow 02x17-18
Egyre fájdalmasabb ezt nézni, annyira blőd az egész. Katie Cassidy béna, mint mindig (a 18. rész végén ez a zavart/meglepett nézés... egyem a húsát, szörnyű volt) és ez a szappanopera sem az, amire szükség van szerintem. Ha nem teszik oda az évad lezárását, kaszálom a francba.
CJ_19 Az a szlogen....:)
feketeninja Egy 'kis' Arrow easter egg:
Jodakapista Gondolom lesz.
Drotak Vikings s02e07

Na ez kemény volt.

Keményebb, mint az első évadban az emberáldozós rész.
tread Az okosoktol kerdezem, hogy
a tortentek tudataban lesz kovetkezo evad a shieldbol vagy eleve 1 evadosra volt tervezve?

Szerk: SHIELD kérdés van a spoilerben :)
Zombie Colbert váltja Lettermant a Late Show élén jövőre.

HARDWiRED™

Szalonna álcázó központ

- 1997-2014 © Minden Jog Fenntartva!

Video és számítógépes játék centrum -

PC Xbox 360 PS3 Wii Playstation 2 PS2 Mozi Trailer 3D Képek

Médiaajánlat/Hirdetési Árak | Impresszum