HARDWiRED Szalonna Álcázó Központ, játékok, PC, Wii, PlayStation, PS2, X360, PS3, Playstation 3
Kultúra \\ Moziguru HQ \\ Ki, milyen filmet látott a héten? \\ Új hozzászólás
Bejelentkezés
(Még nem vagy HW fórum tag? Regisztráld magad!

Felhasználónév

Jelszó
Válasz az eredeti szöveg beidézésével
tiggi
Komment

Nightcrawler
Bár gondolom ha fent lenne VoD-ben, már fent lenne torrenten is.

Így van. WebRIP formában.
Holden Caulfield Nem igazán értek ehhez a VoD témához, de nem lehet valahol fizetősen megnézni netről? Ilyen online tékából... Engem is kurvára érdekelne.

Bár gondolom ha fent lenne VoD-ben, már fent lenne torrenten is.
Jodakapista Messze van meg. :( Legszivesebben mar ma mennek ujranezni este. :D Mindenesetre tuti vetel lesz BDn.

Ja es azt nem is irtam hogy a zene is kurva jo volt alatta vegig. :D
ent666 hmm tegnap este nem találtam erről infót valamiért, de nagyon szomorú, hogy ennyit kell rá várni:(
Nightcrawler DVD/Blu-ray release date: June-July, 2014.
ent666 mikor lesz ebből dvd/br?????
kibaszott balkán:(
Jodakapista The Raid 2
Uristenbazdmeg!!!!!!!!! Ez valami eszmeletlenul kibaszottul kurva jo volt! Olyan szinten zsenialis folytatas, hogy megall az esz. Piszok jok a karakterek, (a baseball sracrol meg a kalapacsos csajrol mar megneznek egy spinoffot siman) okos a sztori a harcok meg geeeeez. A vegen mar majdnem tapsikoltam es hangosan orjongtem a teremben annyira tetszett. :D Igaz kevesen voltunk igy eleg csaladias hangulatban telt a dolog, a vegere mar egyutt nevettunk es szisszentunk fel. :D ah ez valami istenkiraly volt. Annyiszor voltam libaboros, hogy mar zavart. Olyan kurva jol allitottak be a kamerakat nemelyik jelenetnel, annyira jol lett kivitelezve minden, egyszeruen kesz vagyok tole. De teljesen! Nem tudom merjek e harmadik reszt kovetelni mert ezt felulmulni nagyjabol lehetetlen lesz.

Ja es a ket es fel oras jatekidotol feltem kicsit de rohadtul gyorsan eltelt. :(
RE@L 47 Ronin 3D

Egyedül a Tengu-s harc volt értékelhető. Sok hibája van a filmnek, borzalmasan sok de két dolgot emelnék ki mindenképpen: Nyugat csinálta nyugati piacra görbe tükörrel (csúfolással) Japánról. Angolul beszéltek a színészek. Egyszerűen már vérzett a fülem annak ellenére hogy minden szöveget felmondtak japánul is! http://kotaku.com/for-47-ronin-keanu-reeves-said-his-lines-in-eng lish-an-1481797560 Könyörgöm, pont ezzel ölték meg az egész filmet (már amennyi esély volt rá hogy jó lehessen).....
Arról nem is beszélve hogy az igazi sztori meg sokkal, de sokkal izgalmasabb.
Visor Így van. :)
Vajk Nagyon vicces akart lenni, aztán mégis olyan erőltetett volt, hogy feléig bírtuk :/

Viszont az Isteni Műszak jó volt. Érdekes, egyszer-nézős.
Re@per Papírkutyák
Besírtam párszor. :-)
Simán 7/10
nagi Captain America: The Winter Soldier
Az első film szerintem a harmadik legrosszabb marvel-adaptáció volt (első hulk és első thor után), ezek után kellemes meglepetés, hogy ez jobban sikerült. Történet nem meglepetés annak, aki valamikor beleolvasott a képregényekbe, szinte a legkisebb elemet is onnan vették. Ettől eltekintve kellemes popcorn movie kerekedett belőle. Iron Man 1-et közel nem übereli, de nem rossz.
Damoqles
elsőre kicsit meglepett, hogy egy nem feltétlenül felnőtteknek szánt Marvel filmben ilyen szinten lövik egymást halomra az emberek.
Érdekes kérdés, hogy milyen korosztálynak is szánják ezeket elsősorban.

Persze más médium, de a szuperhősös képregényekben is már hosszú ideje olyan véres mészárlásokat tudnak bemutatni/"mutathatnak be", amely jelenetekhez hasonlókat a korai '90-esekben max. horrorfüzetekben volt szabad, nem mainstream hőscímekben. Vagy nézd csak a modern Batman-füzeteket (na jó, egy ideje nem követem őket nyomon, de a nem annyira régi Morrison- és Scott Snyder-éra ékes példa), kiköpött pszichohorror Fűrészt megszégyenítő csúnyaságokkal.
(Bevallom, Marvelt szinte egyáltalán nem olvastam, nem is tervezem, de alig hiszem, hogy ők túlontúl visszafognák magukat, ha a legfőbb konkurencia nem átáll a nem-gyerekbarát brutalitás eszközéhez nyúlni a célközönség egy újabb, eddig talán nemlétező szeletének elcsábításához. Apropó Marvel és brutalitás: a Marvel MAX is megér néhány misét, mondjuk az hatványozottan nyilvánvalóan nem kölyköknek van szánva. :))
Corey Persze, ettől függetlenül szerintem is királyság volt az egész, csak így elsőre kicsit meglepett, hogy egy nem feltétlenül felnőtteknek szánt Marvel filmben ilyen szinten lövik egymást halomra az emberek.
sien mennyivel jobb lett volna ha ők fintorognak, és te vagy elvarázsolva :)
Nightcrawler Egyébként annyira sok baromsággal volt teli, hogy fájdalmat okoz... Például Batman szabálya, hogy nem öl meg senkit, aztán csak aprítja a mutáns denevér embereket a fiával. :D Batman nyomozása meg... Talált egy shurikent ami az asztal közepén volt. Ahhh csak felidegesítem magam, pedig érdekesen indult a dolog.

Meg Slade szerepe is WTF volt.
Visor A Frozen története nem sablonos, hanem szinte hiányzik is. S bár a fiaim és a nejem el volt varázsolva, én nem tudtam nem fintorogni a történetbe erőszakolt, cukinak szánt, de negédes és tenyérbemászó Olaf láttán. Igazán pocsék élmény volt, s egyetértek, a zene sem sikerült feleannyira sem, mint a Tangledé. Mondjon mindenki, amit akar... :)
feketeninja
Sőt, még talán erőszakosabb is lett a film a többi Marvel filmhez képest szerintem, vagy lehet csak nekem volt furcsa.

Furcsa? Inkább királyság volt. Én is írtam, hogy eddig ez volt a legkeményebb Marvel film. Minden ütés ült és csontok törtek. For real.
Jaime Lannister Captain America 2

Első rész felemás volt, ez viszont kiváló lett! Az akciójelenetek és a zene büntetnek. GSP jelenete is rohadt jó volt! Cap ultra badass, viszont Black Widow-t mintha nerfelték volna Avengers óta. A sztori nem volt akkora meglepetés, úgy hogy láttam előtte Agents of SHIELD utóbbi 3 részét, de így is érdekes volt. LY írta, hogy szerinte keveset szerepelt Winter Soldier, de szerintem így volt hatásos igazán a jelenléte akkor, amikor képernyőn volt. A kinézete, a mozgáskultúrája, a harcmodora mind telitalálat volt, méltó ellenfele Cap-nek. Viszont a film után kizártnak tartom, hogy Agents of SHIELD-ből lesz következő évad.

Ha moziban nem is, de bluerayen mindenképp újranézős.
Damoqles Sajnos egyet kell értenem. Pedig az alapanyag...!
Corey Captain America: The Winter Soldier

Az első rész nem hagyott bennem különösebb nyomot, de ez bizony tetszett, nem is kicsit :) Talán a szóló Marvel filmek közül utoljára az Iron Man 1 tetszett ennyire, itt viszont az akciójelenetek messze büntetik a mezőnyt. Nem ismertem a két rendezőt, ahogy nézem ez az első nagyobb költségvetésű filmjük, hát nagyon beletrafáltak elsőre, le a kalappal, baromi adrenalinpumpálóra és látványosra sikeredtek az akciók. Sőt, még talán erőszakosabb is lett a film a többi Marvel filmhez képest szerintem, vagy lehet csak nekem volt furcsa. A sztori is rendben van, megvannak a szokásos közhelyek, de annyira működik a film és a hangulat, hogy simán elnézem neki.

8.5/10
Nightcrawler Son of Batman

Ez gagyi volt. Semmi Batman hangulat.
SBKMozes jaja, utoljára a 127 óran szisszentem fel ekkorákat:D
Czar Raid 2 - Berandal

+ erőszak level kimaxolva, bumm a fejbe sörétessel, törnek a csontok, térdek, ágyékok, lágyékok, véreznek a nyaki ütőrerek meg tudomisén hogy mi a fenék
+ Kalapács Kriszti és Baseball Béla
+ autós-üldözős részek
+ a sztori mintha Uco és nem Rada köré lenne épitve
+ jó zenék különösen a credits alatt futó

- kevés lőfegyveres akciórész, 95% kézitusa, talán jobban egyensúlyozhatták volna
- a sztori mintha Uco és nem Rada köré lenne épitve
- mikor lesz harmadik rész?
harvy666 Lone Survivor

jofajta haborus film volt az eseseket szinte en is ereztem :D

HARDWiRED™

Szalonna álcázó központ

- 1997-2014 © Minden Jog Fenntartva!

Video és számítógépes játék centrum -

PC Xbox 360 PS3 Wii Playstation 2 PS2 Mozi Trailer 3D Képek

Médiaajánlat/Hirdetési Árak | Impresszum