HARDWiRED Szalonna Álcázó Központ, játékok, PC, Wii, PlayStation, PS2, X360, PS3, Playstation 3
Kultúra \\ Moziguru HQ \\ Ki, milyen filmet látott a héten? \\ Új hozzászólás
Bejelentkezés
(Még nem vagy HW fórum tag? Regisztráld magad!

Felhasználónév

Jelszó
Válasz az eredeti szöveg beidézésével
tiggi
Komment

eLeM a Dame to kill fort atlapoztam utana, egesz jol koveti, sok kep ugyan olyan.
Szoval kb ugyan azt hozta, mint az elso resz. A bukasa is ehhez kotheto szerintem. Semmi uj, ugyan az, mint az elso. Kicsit tobb verre, ami itt feher es kicsit tobb pucerkodassal. De van annyira jo, mint az elso, csak most nem akkora nagy ujdonsag.
Az elso storyt is megneztem konyvben, az is egesz jol passzol,
bar mintha kicsit mas lett volna Marv kezjelen, hogy o az es hova lojjenek :D de jo volt

A masik 2 tortenet nincs meg konyvben sajna, igy ott nem tudok mit mondani, de gondolom hasonloan kovettek azokat is.
Vajk Pfff... Kém férkőzött közénk. Lehet, nem is szűz!
Damoqles Szintén a Google legelső tippje, kedves álgeek sien! :P
EverIce Csapból is ez folyik, gondoltam egyértelmű. Ha a Dude, where is my car-t, rövidítettem volna, jogos lenne. ;)
Vajk Tippre: gárdienszofdigáláxí
sien aranyosak vagytok ezekkel az édes rövidítésekkel, de ezt most nagyon nem tudom mi. annyira nehéz leírni egy címet?
Damoqles Kontrollkérdés: a Spirit hogy tetszett?
EverIce Gotg

Ügyesen komponált popcorn mozi, ami felidézi, miért is működött az eredeti SW mozi(karakterek). Üdítő a többi Marvel film mellett, kiváncsi vagyok a folytatásra. Az Avengersnél jobban tetszett, mert azzal ellentétben, sok idegen lény ellenére is, ennek a filmnek van szíve.

8/10
Jodakapista Csak a regi sztorik meg az elso film ideje soran, azota nem lattam sin city kepregenyt sajnos, de tippre rengeteg 1-1 atemelt kep van. Sok helyen gyanus volt a beallitas. :)
feketeninja A füzet megfordult a kezedben? Ahhoz képest milyen a film?
Jodakapista Ja es kimaradt ket dolog.

#1:Jessica Alba TANCOL! De ugy b+!!! De UGY!!! O.O

#2: Eva Green. Eva Green! EVA GREEN!!! Es az o
mellei, tomenytelen mennyisegben

Csajokkal mindent el lehet adni, mindent. :D De amugy tenyleg fenypontjai a filmnek. Sajnaltam hogy Alba kisasszony keveset szerepelt csak, tobbre hivatott. :(

Ja es 3dben lattam, mert csak erre volt jo idoben. Nem volt zacaro meg plusz se. Kb mintha nem is lett volna, bar ez nem feltetlen pozitiv. :D
CJ_19 na akkor holnap megnézzük. :)

kösz a quick reviewt!
Jodakapista Sin City : A Dame to Kill For
Ez kozel se volt rossz, na. Nem mondom hogy jobb mint az elso resz, de nagyjabol ugyanannyira tetszett, igaz a sztorin azert lehetett volna meg csiszolni. Volt egy jo vendegszerep ami megdobogtatta a szivem! :D <3 Neztem volna meg par orat gond nelkul. Tokre nem ertem miert lett ekkora bukas, ha szar lenne meg csak-csak de hat nem az... :( Kar, szivesen fogadnek egy folytatast nem 9 ev mulva.
Jodakapista Par ora es megmondom. Most indulok meglesni.
SBKMozes semmi jóra
Lord_Soth Ezért is beszéltem egyes szám első személyben, mert bár az első részt simán megnéztem egyszer (igaz, ennyi elég is volt belőle), azért kemény lenne számomra, ha ez a film képviselné a felhozatal csúcsát. Majd ha lesz HBO-n 1 év múlva, akkor megnézem a másodikat is (vagy nem), de hogy explicite pénzt nem adnék érte, az fix.
Holden Caulfield Általánosan jónak tartott (RT: 84-85%) filmekről beszélünk, azért merem ajánlani mindenkinek. Értem, hogy neked nem jött be, de kb. 7-8 ember esik rád, akiknek meg valószínűleg igen.
Lord_Soth Ha a folytatás 10x annyira jó lenne, mint az előd, ez a kijelentés akkor is elborzasztana. :)
Lord_Soth http://hardwired.hu/forum/forum.phtml?area=comment&id=7132#cm t17468
CJ_19 Új Sin City, valaki? Mire számítsak?
Jodakapista Mar 2 honapja lattam. Moziban. Bocs.
Holden Caulfield Ennél többnyire csak szarabb filmeket láttál itthon moziban, de ahogy gondolod. Spóroltál végülis 2000 forintot.
tread Nehogy mar megtagadjuk magyar mivoltunkat, ugye :P
Jodakapista Majd ha kijon a hdrip pae het mulva. :D ennyi keses utan amit otthon osszehoztak lehet en is azt valasztanam a szinkron helyett.
árnymedve Nos odáig még nem jutottam el, a felénél feladtam. :)

De ha már így szóba került, akkor megnézem a végét.

HARDWiRED™

Szalonna álcázó központ

- 1997-2014 © Minden Jog Fenntartva!

Video és számítógépes játék centrum -

PC Xbox 360 PS3 Wii Playstation 2 PS2 Mozi Trailer 3D Képek

Médiaajánlat/Hirdetési Árak | Impresszum