HARDWiRED Szalonna Álcázó Központ, játékok, PC, Wii, PlayStation, PS2, X360, PS3, Playstation 3
Játékaddikt empórium \\ Játékhangulat \\ Diablo III \\ Új hozzászólás
Bejelentkezés
(Még nem vagy HW fórum tag? Regisztráld magad!

Felhasználónév

Jelszó
Válasz az eredeti szöveg beidézésével
brianaspirin
Komment

brianaspirin aki ptr-en tolja most, az a luk gyártó cucc milyen gyakran esik?
moRtiZ Bountynál kb. fossa a gemeket. Normal bounty, RORG amúgy is kell, szépen nekiáll az ember split runba, nyitogat mindent. Pár nap alatt összejön a 100+ gem.
HugóBoss Most egész jó 2 óra játék van mögöttem... +140k dps és +12%CHC, 3 slotos leg kabát, már csak ruby kell bele, ami persze csak crusaderrel nem esik...
moRtiZ Én szeptember közepe végére tippelek.
nagi Jah, minimum több hónap van még hátra, Blizzard sebességével. Talán majd karácsonyra. :)
Lou the Wrench sztem szeretnék a kasztokat is vmennyire beegyensúlyozni 2.1-re. jelenleg van még mit. össze-vissza változtatják a skill-eket folyamatosan.
PunkZoli tuti bejelentik egy héttel előtte szerintem mikor indul legalább
Reinhardt Season teszthez ennyi idő kéne? Én azt gondoltam, hogy ptr-en ez az utolsó stádium, és lassan az éles bevetés jön.
Zombie Nincs, de a jelenlegi állapotok alapján szerintem szeptember legkorábban.
NightBagoly Van már infó mikor élesedik a patch kb.?
Dispolier Azt hittem egyedi eset, mert monkomnak kb. a legelején (2-3 bounty után) kiesett ez.
Akkor még annyira új volt minden számomra, hogy nem is gondoltam, hogy ez ekkor mázli.
moRtiZ
PTR-en?

Barátomnak a liveon ~600 bountyból esett 1 ring (of mandatory grindig) grandeur. Nem kicsit sz*pott mire meglett neki...
Yeowan Wizardjának 600nál kiesett egy DEX-es RORG. Aztán 1370-nél kiesett a második neki.

Kiscsempe Monkjának kiesett 1250 bounty után.

Nekem 1000-ből esett 3.

Viccces hogy most main stat nélküli TnT-m van mert egy barbártól kellett letarhálnom 42 k pontnál még mindig nem esett Kadalaból (lootként meg pláne nem). Starmetálról nem is álmodom.
HugóBoss Jó látni, hogy (másnak) legalább esnek dolgok :)
Én már annak is örülök, ha csillag van a minimap-en, nem hogy használható a cucc... Mondjuk nem is játszom annyit, hogy az már számottevő kategória legyen.
Bár ha jobban bele gondolok, itt név szerint farmoltok itemeket, lehet ott pihen már ládában a brutál cucc, de mivel -1,2 dps volt pirossal rajta, nem használom :)
Reinhardt Nem szopatom magam azzal, hogy ptr-en orakat toltsek a farmolassal aztan varjam, hogy eltunik. Ez normalon volt.
Dispolier PTR-en?

Barátomnak a liveon ~600 bountyból esett 1 ring (of mandatory grindig) grandeur. Nem kicsit sz*pott mire meglett neki...
Reinhardt Az nem lenne kihivas, mar most van 3 db a marauderbol. :D
WD az total nullarol indult.
PunkZoli dh-t csilálj! :D
brianaspirin Barátokat gyűjtesz? :-)
Reinhardt Kerek 19 ora kellett ahhoz, hogy meglegyen (royal riggel) a full jade set :D
+ tegnap es ma 70 cache-bol 3 royal.
Dispolier Kein problem, igazad van!

Ezek alapján azért még van remény a Monknál.
Én bízom benne, hogy lesz valami értelmes változás, nem csak a support marad...
http://diablo.incgamers.com/blog/comments/state-monk-additional-f ollower-future-op-class
http://diablo.incgamers.com/blog/comments/diablo-3-podcast-145-gr eater-rifts-monk-problems
Lou the Wrench félreértés ne essék. elsődleges karakterem monk lenne, de egyszerűen meguntam, hogy semmi sem esik neki, meg wiz/crusader-hez képest nulla az effektív dps-e, emiatt már nagyon régóta hanyagolom a kasztot.
palm elvételével egy utolsó fun játékmódot is kivettek belőle részemről, szóval innentől akkor veszem újból elő, ha végre valamit összehoznak belőle 2.1-re

ettől még butaságot írtál elsőre, és _csakis_ erre akartam felhívni a figyelmet, hogy próbáljunk már vmennyire értelmesen fogalmazni

amúgy ha jól tudom, az átláthatóság érdekében messze nem ír ki minden sebzést a játék, szóval ezért mondom, hogy egy effektív DPS panaszkodós szöveg sokkal elfogadhatóbb
Dispolier
hagyjuk már ezeket az "ő ekkorát crit-el, én meg csak emekkorát" szövegeket. a lényeg a DPS. simán lehet, hogy lenyom egy 100m-es crit-et 3-4 mp-enként, de te meg mondjuk folyamatosan fél mp-enként viszel be 10-13m-ás crit-eket, akkor máris ugyanott van a két sebzés. inkább az (effektív) DPS-t hasonlítgasd ezeknél.

Hali,

Ok, ez is igaz, de nem tudok fél mp-ként bevinni 10millát...sőt. Igen, eDPS-t kell nézni, de akkor is azt látom, hogy ha egyedül maradok ott szenvedek amíg be nem robban a Palm, mások meg vígan mennek. 1,7m Elemental DPS, szerintem azért az nem sz*r.

Mindegy, ezen nem fogunk összeveszni. A monkot nerfelték eléggé és jelenleg elég idegesítő, hogy nem tudják normálisra összekepálni, ráadásként még a palmot is lebutították. Kb. egyetlen hentes build van jelenleg, abban meg annyi a játék, hogy a képernyő egyik sarkából charge-olsz a másikba...fun, mondhatom.

Üdv,
Lou the Wrench ptr patch notes

Fixed an issue that allowed sockets to be rolled back on to an item via Enchanting after Ramaladni's Gift was used on that item

mérget mertem volna venni rá, hogy egy ilyesmi hiba meglesz a Ramaladni's Gift berakása után. :D
kár hogy már most észrevették, jó lett volna live-on :)

An icon has been added to display the number of Fetishes summoned by Fetish Army that are currently alive
An icon has been added to display the number of Fetishes summoned by Fetish Sycophants that are currently alive
...
Summoning your Fetish Army no longer unsummons fetishes summoned by Fetish Sycophants
wd-k örülhetnek

szerk:
wiz-ek is örülhetnek:

Archon

Now makes you immune to all crowd control effects

Leoric's Crown-on picit durvítanak

Legendary Power added
Increase the effect of any gem socketed into this item by 75-100%
ChilLeR Közkívánatra: szivárvány goblin :D
http://diablo3.hu/2014/07/19/rainbow-goblin/
ChilLeR http://diablo.incgamers.com/blog/comments/diablo-3-survival-heali ng-vs-toughness-vs-hit-points

Hát ez elég barom rendszer, szvsz. Nem is gondoltam volna, hogy így működik.

HARDWiRED™

Szalonna álcázó központ

- 1997-2014 © Minden Jog Fenntartva!

Video és számítógépes játék centrum -

PC Xbox 360 PS3 Wii Playstation 2 PS2 Mozi Trailer 3D Képek

Médiaajánlat/Hirdetési Árak | Impresszum