HARDWiRED Szalonna Álcázó Központ, játékok, PC, Wii, PlayStation, PS2, X360, PS3, Playstation 3
Játékaddikt empórium \\ Játékhangulat \\ Diablo III \\ Új hozzászólás
Bejelentkezés
(Még nem vagy HW fórum tag? Regisztráld magad!

Felhasználónév

Jelszó
Válasz az eredeti szöveg beidézésével
brianaspirin
Komment

Dispolier
élvezd a játékot és fohászkodj rng istennőjéhez, hogy kegyes legyen hozzád
És ACT 1 bountyn dobjon egy RORG-t :)

Hátha Neked is bejön, hogy elsők közt dob egy frankót.

Szerintem mindenképpen nyomjad public-on, megéri, mert gyorsabban fejlődsz...

Sok sikert!
brianaspirin én azt mondom, hogy menj azon a nehézségen amin jól esik játszani kellően haladsz és többször halnak az elite pakkok mint te, ha tudsz menj haverokkal multiban, vagy publicban és ha normális partyt fogsz ki leadják a nekik szükségtelen cuccokat. ha rifteket is csinálsz a shardokat armor itemekre költsd el, főleg ha már van egy kiszemelt set-ed akkor azoknak a darabjaira hajts rá. ha kellően összeszedted magad, jöhet a torment1 majd a többi. a paragon pontokat is aszerint költsd el, hogy milyen builden játszol.
ezen felül csak élvezd a játékot és fohászkodj rng istennőjéhez, hogy kegyes legyen hozzád
Magon Na, megvettem én is a kieget. Letoltam a WD-vel (tudom, tudom, de valahogy az nőtt a szívemhez a legjobban :D) a kampányt, innen hogyan tovább? Elkezdtem bounty-kat tolni, ez tetszik, de expert fölött túlságosan belassulok még (masteren toltam végig a kampányt, de farmolásra a tempó miatt visszavettem egyet). Toljam ezt tovább, ameddig nem esik némi cucc, amivel lehet feljebb tolni a nehézséget? Vegyem vissza normálra, hogy még gyorsabb legyen, mert úgyse számít, ha nem T2? Tegyem fel T1-re, hiába jóval lassabb, megéri? (Ja, ha lehet, egyelőre maradnék a WD-nál, ez a hauntos build nagyon bejön..)
Lord_Soth A társammal T1 fölé nem megyünk, mert ott már aránytalanul lassan haladunk (úgy meg már egyszerűen nem élvezetes), de tegnap becsatlakozott két megaisten, és feltoltuk a nehézséget. Hát nem volt gyenge, van még hova erősíteni. :) Utána valamiért Kadala is felbuzdult ezen, és Firebird set darabokat dobott.
Comaduster
Comaduster

brianaspirin aki ptr-en tolja most, az a luk gyártó cucc milyen gyakran esik?
moRtiZ Bountynál kb. fossa a gemeket. Normal bounty, RORG amúgy is kell, szépen nekiáll az ember split runba, nyitogat mindent. Pár nap alatt összejön a 100+ gem.
HugóBoss Most egész jó 2 óra játék van mögöttem... +140k dps és +12%CHC, 3 slotos leg kabát, már csak ruby kell bele, ami persze csak crusaderrel nem esik...
moRtiZ Én szeptember közepe végére tippelek.
nagi Jah, minimum több hónap van még hátra, Blizzard sebességével. Talán majd karácsonyra. :)
Lou the Wrench sztem szeretnék a kasztokat is vmennyire beegyensúlyozni 2.1-re. jelenleg van még mit. össze-vissza változtatják a skill-eket folyamatosan.
PunkZoli tuti bejelentik egy héttel előtte szerintem mikor indul legalább
Reinhardt Season teszthez ennyi idő kéne? Én azt gondoltam, hogy ptr-en ez az utolsó stádium, és lassan az éles bevetés jön.
Zombie Nincs, de a jelenlegi állapotok alapján szerintem szeptember legkorábban.
NightBagoly Van már infó mikor élesedik a patch kb.?
Dispolier Azt hittem egyedi eset, mert monkomnak kb. a legelején (2-3 bounty után) kiesett ez.
Akkor még annyira új volt minden számomra, hogy nem is gondoltam, hogy ez ekkor mázli.
moRtiZ
PTR-en?

Barátomnak a liveon ~600 bountyból esett 1 ring (of mandatory grindig) grandeur. Nem kicsit sz*pott mire meglett neki...
Yeowan Wizardjának 600nál kiesett egy DEX-es RORG. Aztán 1370-nél kiesett a második neki.

Kiscsempe Monkjának kiesett 1250 bounty után.

Nekem 1000-ből esett 3.

Viccces hogy most main stat nélküli TnT-m van mert egy barbártól kellett letarhálnom 42 k pontnál még mindig nem esett Kadalaból (lootként meg pláne nem). Starmetálról nem is álmodom.
HugóBoss Jó látni, hogy (másnak) legalább esnek dolgok :)
Én már annak is örülök, ha csillag van a minimap-en, nem hogy használható a cucc... Mondjuk nem is játszom annyit, hogy az már számottevő kategória legyen.
Bár ha jobban bele gondolok, itt név szerint farmoltok itemeket, lehet ott pihen már ládában a brutál cucc, de mivel -1,2 dps volt pirossal rajta, nem használom :)
Reinhardt Nem szopatom magam azzal, hogy ptr-en orakat toltsek a farmolassal aztan varjam, hogy eltunik. Ez normalon volt.
Dispolier PTR-en?

Barátomnak a liveon ~600 bountyból esett 1 ring (of mandatory grindig) grandeur. Nem kicsit sz*pott mire meglett neki...
Reinhardt Az nem lenne kihivas, mar most van 3 db a marauderbol. :D
WD az total nullarol indult.
PunkZoli dh-t csilálj! :D
brianaspirin Barátokat gyűjtesz? :-)
Reinhardt Kerek 19 ora kellett ahhoz, hogy meglegyen (royal riggel) a full jade set :D
+ tegnap es ma 70 cache-bol 3 royal.

HARDWiRED™

Szalonna álcázó központ

- 1997-2014 © Minden Jog Fenntartva!

Video és számítógépes játék centrum -

PC Xbox 360 PS3 Wii Playstation 2 PS2 Mozi Trailer 3D Képek

Médiaajánlat/Hirdetési Árak | Impresszum