HARDWiRED Szalonna Álcázó Központ, játékok, PC, Wii, PlayStation, PS2, X360, PS3, Playstation 3
Játékaddikt empórium \\ Játékhangulat \\ Diablo III \\ Új hozzászólás
Bejelentkezés
(Még nem vagy HW fórum tag? Regisztráld magad!

Felhasználónév

Jelszó
Válasz az eredeti szöveg beidézésével
brianaspirin
Komment

Bandido Azt tudja e valaki, hogy a %lighting damage hatással van e a Thunderfury illetve az Odyn son fegyverek speciális tulajdonságaira? Ha jól sejtem nincs. De biztosra nem tudom.
Reinhardt Egy probat megert.

Jol kinyirtak a gold dobalast griftben, Goldwrap semmit nem er. Kovetkezo celom egy WH.
ChilLeR Ne is reménykedj :)
Reinhardt Jo a t1 is, rorg meg ugyis normal sztem.

ChilLeR: Meg nem keso, hamar felhuzunk 70-re :D

brianaspirin: Nem jobb mint a normal, csak en vagyok makos. Meg ugye lassan para100, szoval ezeknek mar ugyis illik meglenni :DDD
brianaspirin így már világos.

az akkor kijelenthető, hogy season-ben mások a droprate-k mint normálban, vagy ez csak a szokásos "ilyen az rng" murphy törvény?
ChilLeR lol...
Lou the Wrench grat! de akkor te innentől ha jól sejtem inkább már t3-on tolnád. :)
Zoli sztem t1 fölé egyelőre nem jön, én meg t2-nél húzom meg a határt, az electrified elite-ek ott már határeset izgalmat okoznak :)
Reinhardt Az egesz ugy kezdodott, hogy beleptem, lattam elitet utnak, majd rajuk ugrok utanna. Erre latom, hogy meghalt Ember...
Azert odaugrottam, es volt egy trial stone a foldon.
Szoval elmentunk trialozni, aztan 2 grift. Semmit nem dobott, csak osszejott 47bs. Na abbol lett a mask of jeram. Arra 2 enchantal rament a 6chc. Megint egy normal rift, csak trial stone. De azzal elmentunk lvl22-ig, az is meglett ido alatt, de tovabb mar nem mentunk, na onnan esett a SoJ :D

brianaspirin: Ez a season hero, csak vmiert a sima hc paragonjat mutatja hozza...
brianaspirin bocs az értetlenkedésért, de azt mondtad season karakterrel esett ki a t&t, és most a "normál" hc karidnál látom.
nem úgy van hogy csak season végén kerülnek át a cuccok a többi karakterhez? vagy a stash az közös?
Lou the Wrench no, akkor ezt a mákot oszd meg velünk este :)
Reinhardt Tolem tolhatjuk orrverzesig.
Reggel felebreszett vmi veszettul ugato kutya, nem tudtam visszaaludni, gondoltam tolom kicsit:
http://eu.battle.net/d3/en/profile/aBejla-2353/hero/47889308
Lou the Wrench ma felőlem folytatódhat a lelkes keresés a rorg-ért
nagyon jól jönne

illetve szeretnék kérni a játéktól még egy olyan lyukazó gift-et, hogy elpazaroljam egy közepes Fulminator-re
moRtiZ Basszus. Tegnap 3 mp-vel lecsúsztunk meglett volna végre a Lvl34 :( Mit nem adnék egy Furnace-ért :(

Ja BTW kilootoltam egy nagyon finom Hellfire amuletet. De bakker, ha nem a Countess Julia Cameo van fent, a jailer instant killel :S. Nem tudom mit csináljak :)
Reinhardt Csak mert rá kéne állni a legGem fejlesztésre, és ha lehet nem publicban csinálnám.
Vagy mehetünk RoRG-ért is, bár Zolinak már esett, neki lehet, hogy nem vonzó.
Lou the Wrench ö

ja. miért?
SleepyOne Ebben egész biztos vagyok :D
Reinhardt ö

Este lesz valaki a dráma csoportból season hc-on?
Reinhardt Az igazság az, hogy abban a pillanatban egy magefistnek jobban őrültem volna.
Zombie

LOL
Bandido Én Barbárommal ezt használom:

"Wreath of Lightning
15% chance on hit to gain a Wreath of Lightning, dealing 500% weapon
damage as Lightning every second to 1-2 nearby enemies for 3 seconds."

Nagyon faszántos kavics szerintem. Elég sűrűn is proccol.
ChilLeR Magasabb szinten szvsz a petes-horrifyos wd.
moRtiZ
Season HC varázslóval 10 bs elköltésével meg lett a tasker, fel is húztam gyorsan egy wd-t hozzá :D
Annyira de annyira gyűlölöm ezt. Valakinek amúgy így lett meg a SMK. Ami azért valljuk be nagyon masszív 15 bs / try-al.

BTW.

Szerintetek 33+ riftre milyen build a legjobb WD-nek?

Mimic build / Pet build / Jade - Furnace build / Sacrifice - tanky build (3 sec stunnal) - Homunculussal vagy valami amiről nem tudok?

Egyszer voltam bent 37-es 4 ppl Griften, hát mit ne mondjak. Kb. 30 perc volt végigmenni :D (mondjuk azóta már jobb a gearem, de messze nem elég jó).

Amúgy a damage buff after bosskill leg.gem használatát egyszerűen nem is értem 1 perc 20% damage + 10% bossdamage annyira azért nem nagy buff.
Magon Na, nekem meg lvl69-en kiesett a rorg, ami olyan hátizé, mázli valahol, de leginkább trollkodás, mert persze olyan is. ;)
PunkZoli az meredek, nekem szerencsém volt, vas délután mentem royal gyűrűért 10-20 kör bountit normalon és ebből 3 portalos kör volt
Magon Lehet volt pár riftes benne, de nagyon kevés, mert jórészt season öcsiket hajkurásztam bounty módban (meg levelup hagyományos quest módban), szóval: igen.

HARDWiRED™

Szalonna álcázó központ

- 1997-2014 © Minden Jog Fenntartva!

Video és számítógépes játék centrum -

PC Xbox 360 PS3 Wii Playstation 2 PS2 Mozi Trailer 3D Képek

Médiaajánlat/Hirdetési Árak | Impresszum