HARDWiRED Szalonna Álcázó Központ, játékok, PC, Wii, PlayStation, PS2, X360, PS3, Playstation 3
Játékaddikt empórium \\ Játékhangulat \\ Diablo III \\ Új hozzászólás
Bejelentkezés
(Még nem vagy HW fórum tag? Regisztráld magad!

Felhasználónév

Jelszó
Válasz az eredeti szöveg beidézésével
brianaspirin
Komment

Lou the Wrench izé, kocka casual-ként nem tudom túltenni magam az offhand-ed sebzésén.
annyira megéri az a chain speckó effekt?
Holden Caulfield Nem azért, de kurva jó ez a kari, atomjó cuccai vannak szerintem. Jó, nem számológéppel játszok, szóval ez egy casual vélemény csak :)
árnymedve Most nagy az örömöm. Kiesett Tal Rasha páncélja és 3 socketes:

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Medve-2447/hero/1970220

Alakul a kari, már 1.2 millió a sebzése buffolva.
Reinhardt 12 ora alatt nem is rossz.
mastodon
sien azon azért finomíthatna blizz, hogy egy riftnél ne várjon a kapuban 3 sárga elit az összes nyomorék minionjával, utána a fél pályán meg semmi. amikor már kezdem úgy érezni hogy a t1 megy simán kellene próbálni a t2-t, jön egy ilyen 10 halálos kör.
Morph Tipp: gyűjts shardokat táposabb karival, és rollolgass a sorcival a shard vendornál.
Zombie Mai negatív rekord: 78%-nál értem a rift végére. Négy szintes volt, és egészen az elsőre kellett visszamenni, hogy elérjem a 100%-ot.
tread Mentem 4 rift-et mágusommal experten (sajna csak ennyit bír) Esett összesen 2 leg :( Így nehezen fogok felfejlődni.
Morph Van legendary "timer", de nem 1,5 óra. Combatban eltöltött időt számol, szépen lassan, folyamatosan növeli a legendary drop esélyét. És minden legendary drop reseteli. Viszont kevesebb, mint a játékosok 1%-ára volt eddig hatása. Ez az infó mind blue postból származik, de lusta vagyok kikeresni.
mastodon Van még "timer", de minek? Egy jó eséllyel gyengén sorsolt legendary x csillió killenként nem nagy segítség.

Tormenten riftelve különben sem hinném, hogy aktiválódhat, mert minden rendes legendary dropnál reszetelődik.
DioToro Mindez mellettem úgy, hogy nekem semmi nem esett! :/
SleepyOne Normalon, ~2 percen belül esett 3 legendary plan, ebből 1 set...
nagi Akkor a régi veteránoknak biztos direkt lekapcsolták azóta.... :)
ElfQT Nemrég utána olvastam es még van. A tévedés jogát fenntartva.
nagi Jah, rég nincs ilyen...
ChilLeR A másfél órás fix leg drop csak a bétakorszakban volt aktív (tudtommal).
Kecske arra, hogy ha egy ideje nem esett, akkor egy rangen belül egyre garantáltabb eséllyel fog.
SleepyOne Van? Ezért esik ki néha 10 mp difivel két legendary? Vagy a timer ugyan arra az itemre vonatkozik?
SleepyOne Én sörözök úgyfest, szóval Chiller/Zoli/Lú mellé beférsz a helyemre :) Amíg haza nem érek mocsokrészegen, és nem tűnik jó ötletnek kicsit még diablózni :D
ElfQT De azt ugye tudjuk, hogy van egy legendary drop timer (nem tudom a hivatalos nevét). A nyígás kiegyenlítésére van. Meg hogy ne kelljen sírva menni aludni (vagy csak hüppögve, mert volt drop, de kb. minek.)
Reinhardt Elővettem a régi valszám könyvemet, de Mathael így se dobja, pedig ütöm vele rendesen. Este beszállhatok én is? :)
ElfQT Thx
mastodon Hát igen, egyetemen más a hallgató közösség* és más a téma. Itt a HW fórumon, egy elejtett fél mondatból ez nem jött át. Amikor az RNG-ről sírnak az emberek a hivatalos fórumon akkor valójában a játék jutalmazási rendszerével van gondjuk, és az agyam erre volt beállva.

*pun intended
SleepyOne Érdekes, itt az egyetemen bárkinek említem, hogy uniform random, akkor az tudja, hogy vagy egy uniform distributionról van szó, amiből húz az ember, vagy egy uniform random variable-ről ami az értékét egy uniform pdf-ből veszi fel. Csak valahogy Te kezdtél el lovagolni ezen, minekután fingod sincs az egészről :) But who cares, nem akarok ebbe belemenni mégegyszer és szétoffolni a topicot, tiszta sor kik az aktuális matekzsenik a fórumon ;)

HARDWiRED™

Szalonna álcázó központ

- 1997-2014 © Minden Jog Fenntartva!

Video és számítógépes játék centrum -

PC Xbox 360 PS3 Wii Playstation 2 PS2 Mozi Trailer 3D Képek

Médiaajánlat/Hirdetési Árak | Impresszum