HARDWiRED Szalonna Álcázó Központ, játékok, PC, Wii, PlayStation, PS2, X360, PS3, Playstation 3
Játékaddikt empórium \\ Játékhangulat \\ Diablo III \\ Új hozzászólás
Bejelentkezés
(Még nem vagy HW fórum tag? Regisztráld magad!

Felhasználónév

Jelszó
Válasz az eredeti szöveg beidézésével
brianaspirin
Komment

Bandido Bepattintok ide egy hozzászólást blizz fórumról. Teljesen egyetértek vele.
Amúgy barbáron most javítottak DE Jade szetes WD től még sehol sincs.
Ha nincs betéve sprint akkor egyszerűen nem lehet lépést tartani WD vel. Mire utolérem lever mindenkit. Kicsit hosszú de érdemes elolvasni:

"Blizzard,
You have some great things going on in ROS, but I think you have lost track of one hugely important thing.... the magic. I am referring to that feeling your customer gets when something special happens, magic! Here are a few magic moments I have had.
1) Diablo 2-Javazon throwing a lightning fury javelin into a huge mob of cows and it multiplied like crazy and most of them died... Magic
2) Diablo 3-getting a WW barb to keep Wrath of the Berserker up for several minutes in a huge mob in act 3 for the first time...Magic
3) Diablo 3-making a CM wizard work...once it happens, you know. It was to cool...Magic
4) Diablo 3 ROS getting a Jade Witch Doctor to drop a T6 elite pack in one shot in front of my friends...Magic
Huge victories for Blizzard but what did you do.... you took the magic away. If it’s cool or powerful its nerfed of removed way to often.
Barbs cannot generate fury from critical hits anymore.....WHY?? Are you afraid the will be fun?? Jumping around is cool and all, but that is the only viable Barb build and it’s not very strong... t5 or t6 only a few can do it well..
The wizard....OMG did this class got crushed. Why is it bad, if you have great gear from say 500-1000 hours of play to be able to keep meteors dropping till everything is dead? To keep monsters near you frozen is not a bad thing.
Suggestions
1) Allow Barbs to generate enough fury to maintain secondary skills, or put Battle Rage// Into the Fray back to what it was in Diablo 3
2) Increase the amount of Arcane Power on Critical Hit by 300% on all items that can give it, hats orbs, and weapons
3) Increase Monk attack speed to 2.0aps with a two handed weapon, and 3.0aps with 2 one hand weapons or a one hand weapon and a shield. Please use the speeds as a starting point that can be improved with gear and skills.
4)Please stop buffing the primary skill to placate us, they suck...we want the cool ones. Big damage, big explosions, cools effects and a big portion of MAGIC

I have read that Blizzard wants to slow the game play down....why? Has anyone ever asked for lower monster density, fewer things to do..and an overall more boring game? My friends and I spent hours Preping the Field of Misery and the Crypt so we could kill huge groups fast and feel the MAGIC!!!!!! You nerfed that too...
In closing I would like to give you my opinion of each class as they are now and in Patch 2.1.0
Barbarian: Slow, weak and very forgettable
Wizard: Slow, weak and very frustrating
Monk: Use exploding palm in a group and you add to the party….solo play or any other configuration is so week it make the wizard look strong….and that’s saying a lot WIZARDS are weak
Demon Hunters: Enjoyable
Witch Doctors: Enjoyable
Crusaders: I have no idea, I do not play them"
Lou the Wrench
Guaranteed goblin in Halls of Agony 2 has been hotfixed.

:(
Bandido Tegnap 16 goblint küldtem a másvilágra. Egyik sem nyitott portált :-(
Bandido Nem gondoltam volna, hogy Tier 30 és 31 között ekkora a különbség.
Én Tier 27 ig jutottam egyedül ha jól emlékszem. De 4 en mentünk Tier 32 ön. Az valami brutál volt. A barbárom két pofontól elhalt kb. Vagy 10 szer agyonvertek :/ Arcan bizbasz elkapott annyi időm nem volt, hogy kirohanjak belőle. Többiek WD vel meg wizardal nem haltak annyiszor.
Lord_Soth 5x2 goblinból nem "esett" portál tegnap sajna 3 bounty alatt, viszont lett belőle egy RoRG meg egy Akkhan set item, ez is valami.
moRtiZ Tegnap ment egy kis zúzás, kipróbáltam a G.riftet.

T6: 100% hogy dobja a Trial stonet.

Soloba Tier23 ment le 6 perc alatt vagy valami ilyesmi a rekordom.

4 PPL: Tier30 ment le, Tier 31 latvanyosan kemenyebb mint a 30.

Gemek közül csak az nem esik amelyiket szeretném :D (2000% poison dot on hit) Btw remélem hogy a haunt is "hitnek" számít meg a swarm is.
Bandido
Azzal a pályával találkozott valaki amit kicsit lentebb belinkeltem?

igen, nem gyün be.

Tény, hogy nem a legütősebb dizájn. De annyira nem rossz szerintem. Végre egy új pálya :) Legalábbis nekem új patch előtt még soha nem láttam.
Lou the Wrench ránéztem a seasonal/conquest achi-kra.
fájdalmasan fantáziátlanok.

és mellette lehet nulláról csinálni az összes eddig is elérhető achi-t. zseniális... lehet inkább mégse szórakozok ezzel a szezonnal, mert amilyen gyűjtömániám van, a végén még képes lennék megint megcsinálni az összeset...
Lou the Wrench goblinokra még mindig: eggyel alattad ember #14981 vagyis elismertem, hogy igen, függhet nehézségtől

szerk:

igen, nem gyün be.
Bandido Látom még mindig nem hiszed. De ezek szerint akkor Magon is hülye velem együtt igaz? :)

Nem tudom, hogy van e köze nehézségi szinthez. T3 on vagy T4 en mentem. Már nem tudnám megmondani.

Más: A barbár nagyon fasza lett. Jót tett neki, hogy felerősítették.
Eddig T3 volt a rohanok és mindenkit agyonverek kategória most már ugyanezt megtudom tenni T4 en. Az ancient barbárok is elég erősek lettek. T4 en csak állnom kell és maguktól kaszálnak le mindenkit kb. Patch előtt néha megálltak aztán csak bámultak maguk elé. Ezt is javították. Ugyan még mindig előfordul de nagyon ritkán csak. Meg azt vettem észre mintha sűrűbben használnák a speckó képességeiket.

Megint más:

A gem upgrade el kapcsolatban: Alacsony szinten 23 as Greater riften amikor upgradelnéd a gemet a vége felé rank 15 től ha jól emlékszem már csak 60% az esélye, hogy sikeres lesz az upgrade. 31 es Greater rift en meg 100%.
Gondoltam szólok, hogy alacsonyabb griften nem érdemes upgradelni bizonyos gem ranktól felfelé.
Lou the Wrench jogos. T6-on mentünk.
szöktek is a kis rohadékok, ha ChilLeR nem ért oda időben, hogy megsimogassa őket
Magon Köze lehet a nehézségi szinthez esetleg. Nekem tegnap este ugyan ~10 bejárásból mind a tízszer volt goblin T2-n, de ma reggel meló előtti három runból csak az egyiken. (És igen, amikor nem volt, direkt bejártam mindent kétszer, nem volt 'engaged' se, tehát nem csak elijesztettem őket, vagy ilyesmi.)
Lou the Wrench ooookééé

de azért azt talán belátod, hogy a mi számaink némileg mérvadóbbak, mint a te 4 próbálkozásod.
Bandido Nincs semmiféle hiba. Hanem nem voltak goblinok. Bejártam a pályát teljesen. És még az sem lehet, hogy olyan helyen lettek volna ahol nem látom mert az ancient barbárok letámadták volna őket akkor is...
ChilLeR Sajna úgy néz ki máris nerfelték a goblinportál nyitási lehetőséget. Az utóbbi 46 gobó nem nyitott lófüttyöt se :((
Ezeket bezzeg ninjanerfelik =/

Amúgy mi mentünk ma legalább 50 kört, és egyszer volt csak, hogy nem voltak goblinok (vagy csak nem találtuk meg a mocskokat).
Lou the Wrench mentünk kb 25 majd megint 20-30 run-t, mindig volt goblin (páros).
egyetlen egyszer nem volt, de akkor is inkább arra tippelek, hogy egy kevésbé megnézett sarokban bújtak meg, vagy fal mögött. szóval a hiba az Ön készülékében van.

persze sajnos a rohadt goblinportált ninja-nerfelték.

kb 25-30 goblinból volt 3 portál, aztán 45 után egy se, és máshol is látok fórumokon fölbukkanni ilyen észrevételt, szóval kivételesen tán nem paranoia
Bandido
Farmoljátok halls of agony 2-t, amíg nem nerfelik.
Fixen van goblin a pályán, kb 10-15 körönként egy nyit portált.

100milla gold, szett tárgyak, legendaryk, de még leg gemeket is dobhat.
Most mentem 4 runt. 4 ből 2 szer nem volt goblin. Ez tuti mert bejártam a pályát rendesen. 2 goblint meg elég nehéz lenne eltéveszteni.
Lou the Wrench úgy rémlik este 9
NightBagoly Pénteken magyar idő szerint kb. mikor nyílnak meg az első Season?
ChilLeR Farmoljátok halls of agony 2-t, amíg nem nerfelik.
Fixen van goblin a pályán, kb 10-15 körönként egy nyit portált.

100milla gold, szett tárgyak, legendaryk, de még leg gemeket is dobhat.
Bandido Közben rájöttem. A végén lehet választani, hogy vagy grift keyt upgradelem vagy a gemet... ha a gemet választom a key eltűnik.
Bandido Eddig mindet sikerült teljesíteni...
PunkZoli szerintem csak akkor tűnik el, ha nem sikerült teljesíteni
Bandido Ok amikor befejezek egy Greater riftet akkor miért tűnik el a greater rift key em? Ennek így kell lennie vagy kapni kéne egy nagyobb szintűt? Mert bétában még így volt, hogy egyel nagyobb szintűt kaptam.
PunkZoli 100m kb t6on

HARDWiRED™

Szalonna álcázó központ

- 1997-2014 © Minden Jog Fenntartva!

Video és számítógépes játék centrum -

PC Xbox 360 PS3 Wii Playstation 2 PS2 Mozi Trailer 3D Képek

Médiaajánlat/Hirdetési Árak | Impresszum