HARDWiRED Szalonna Álcázó Központ, játékok, PC, Wii, PlayStation, PS2, X360, PS3, Playstation 3
Hírek & Cikkek \\ Hír hegyek \\ Szeretik a Dark Souls-t \\ Új hozzászólás
Bejelentkezés
(Még nem vagy HW fórum tag? Regisztráld magad!

Felhasználónév

Jelszó
Válasz az eredeti szöveg beidézésével
GodGamer86
Komment

conan513 elkészültek a billentyü és egér ikonok a játékhoz így már majdnem egy rendes PC port

összegyüjtök minden javítást ide ha valakit érdekel:
https://github.com/conan513/ds-patches
swoder Tényleg, dereng ez a pár interjús info... de alapjában véve optimistán állok a játék pc-s portjához, főleg, hogy mekkora visszhangja volt a petícióknak. Elég kínos volna ezek után egy elfuserált porttal előállni.
De pc-ről van szó, szóval config fájlból, meg ilyen-olyan trükközéssel sokat lehet javítani egy gyatrább portoláson is. Max nem lesz elsőnapos vétel.

A GFWL pedig közel sem biztos.. ugye az ellen is rögtön petíciót indítottak, de elég hamar érkezett is válasz a Namco Bandai-tól, hogy figyelembe veszik a hisztit.

GFWL-al kapcsolatban pár kékhalált (még xp-n), meg fel-le telepítést, registry-ben való turkálást leszámítva nem olyan rosszak a tapasztalataim. :D
A save game corruption-t pedig a kegyetlen checkpoint rendszer mellett lehet plusz nehézségi szintként is felfogni. :)

+ rockstar social club biztosan nem lesz hozzá.
Hmuda Én olvasgattam interjúkat valahol, amikben integettek a felemás port irányába. Elsősorban gamepadet ajánlják, lesz kb/m de nem az elődleges irányítási mód, terjengtek rémhítek, hogy csak 720p-ben lesz futtatható, 30-as FPS limittel, stb.

Persze ezt így nagyon hirtelen csak szóbeszéd módjára tudom tálalni, de ha igazak akkor a GFWL lesz a legkisebb probléma vele.
qpacman Megfogtál. Nem emlékszem hol, talán egy TB-féle levrovban hallottam ezt, de nem tudom melyikben.
Ellenben a Games for Windows már biztos, az meg önmagában is rossz ómen.
http://www.rockpapershotgun.com/2012/04/18/hey-ho-the-witch-isnt- dead-gfwl-not-going-anywhere/
swoder Forrást mutathatnál..
GodGamer86
Amit állítólag próbálnak egy igénytelen port szintjén tartani. Állítólag.
Erről nem hallottam, de még feltételezésnek is ijesztő.:)
qpacman Amit állítólag próbálnak egy igénytelen port szintjén tartani. Állítólag.
Damoqles ójeee
GodGamer86 Várjuk szeretettel a pc-s verziót.

HARDWiRED™

Szalonna álcázó központ

- 1997-2014 © Minden Jog Fenntartva!

Video és számítógépes játék centrum -

PC Xbox 360 PS3 Wii Playstation 2 PS2 Mozi Trailer 3D Képek

Médiaajánlat/Hirdetési Árak | Impresszum