HARDWiRED Szalonna Álcázó Központ, játékok, PC, Wii, PlayStation, PS2, X360, PS3, Playstation 3
Játékaddikt empórium \\ Játékhangulat \\ Spiral Knights (F2P MMO) \\ Új hozzászólás
Bejelentkezés
(Még nem vagy HW fórum tag? Regisztráld magad!

Felhasználónév

Jelszó
Válasz az eredeti szöveg beidézésével
Dohi
Komment

Strato Van új frissítés:

New User Experience
The Crash Site, Rescue Camp and Rescue Camp Missions have been revamped. New players will now meet their pal Rhendon and join him as they save the Rescue Camp from the monsters that lurk in the dark and the evil gremlin Schemer, Razwog.
This new experience is a taste of what's to come in the Spiral Knights story. Stay tuned!

Items
- All bombs have had their damage output increased by 15%
- All handguns have had their damage increased by 10% and their charge attack damage increased by 20%

Levels
- Many levels now have beautiful new lighting, effects, backgrounds, etc.
- Tier 1 levels now convey the proximity to Cradle's surface while deeper levels lose sunlight and become darker.
- Crown and heat payouts have received further balancing, most notably in the Royal Jelly Palace.
- Battle Arena*style mission levels have received an overhaul and now feature new rooms and a slick new presentation.

UI
- Conversation text now fades in line by line.
- The character-selection screen has received a small visual update. 'Location' has also been replaced with 'Rank.'
- Spanish, German and French languages have received more thorough translations. Mission and level names are now translated.

Bugfixes
- Fixed a bug where switching weapons could cause bullet damage to be modified.
- Fixed a bug with coliseum payouts in certain rare circumstances.
- Fixed a bug with saving a knight after anonymous login.
- Fixed the Arcane Salamander Mask to display personalized eyes.
Strato
In a future update charge attack will be changing in a small but important way so I wanted to give everyone a heads up.

Currently when charging any weapon, taking damage results in losing some of your charge. Once your charge has hit max, it can further lose its charge if you take damage.

The upcoming change will result in the following:
- When charging any weapon and taking damage, you will lose part of the charge (the current behavior).
- When charging any weapon and hitting 'max charge' you can no longer lose charge by taking damage.

This means that once you hit max charge, you can hold on to it as long as you hold the charge and are still alive.

What this change does:
- Players who experience issues such as not placing bombs due to damage taken just before placing them will no longer have any issues of this kind. Once you see that you are at max charge, the attack is yours to fire.
- The risk/reward element of using a charge attack is retained as you can still take damage, however much of the frustration of losing it is removed, allowing you to 'brute force' a charge attack.
- PvP will obviously play out a little differently with this change encouraging more coordinated efforts to kill bombers instead of just dealing chip damage to them and interrupt them.
Strato Kép a sütivadászatról:
http://steamcommunity.com/id/mrstrato/screenshot/5958410846024849 57

Sok teteje nincsen. A szerzett süti tokenekből lehet süti sisakokat venni. A három féle sisakból 2 eltűnik az akció végén, a harmadik nem, de azt meg lehetetlenség összehozni normális körülmények között.
Strato Van most hétvégén(?) valami évfordulós esemény:
http://wiki.spiralknights.com/Release/latest
Strato Végeztem a Roarmulus ikrekkel (bocs Garg, de hektikus volt a mai napom). Végül két Volver páncélos srác segített. Olyan érzésem volt, mintha már csukott szemmel is játszhatnák a pályákat, mert annyira egyszerre mozogtak, és annyira rutinosan helyezkedtek.

Újratanultam valamit, amit elfelejtettem: ha pajzzsal ráállunk egy szörny spawnoló pontra, akkor a szörny nem jelenik meg, csak a pajzsunk sebződik egy könnyebbet.

Utána megcsináltam egy olyan küldetést, amiben főleg kaméleonokat kellett mészárolni, de abból kábé az összes fajtát. Könnyen ment, és küldetés három pályája alatt simán összejött 2600 pénz. El is felejtettem, hogy a Tier 3 milyen jól fizet...
A CE ára szépen visszamászott 6500 körülre, úgyhogy be is ruháztam két adagra, de szerintem fog még kicsit lejjebb menni.
Strato Ma Gargamel segítségével megnyílt az út a Roarmulus ikrek újbóli, küldetésbeni lemészárlása előtt, illetve a 4*-os beavatást halogatom még, mert meg akarom nézni, hogy van-e még olyan 4*-os recept, amit jó lenne megvenni, ha már van rá egy ilyen lehetőség...
Strato Kereskedni továbbra is lehet az AH-ban, vagy közvetlenül más játékosokkal, csak talán a receptek könnyebben megszerezhetők, így talán nem viszik el olyan sokért vagy olyan gyorsan.
Mondjuk szerintem így is van több ezer ember, aki meg sem nézi Basilt a küldetés előtt, hanem rohan a lifthez...
Amúgy ez a küldetéses Basil mindig csak kábé 5 receptet árul (meg életerő kapszulákat és fiolákat) és a küldetés szintjétől függ, hogy azok milyenek. Nekem most 3*-osokat árul főleg, mert a történet szerint azon a szinten állok.

Ja, ez a Projekt R a Roarmulus Twins, csak ugye az a bevezető küldetése, amiből a képet lőttem. Mivel a küldetésesdit mostanában vezették be, mi meg már lejutottunk a Core-ba, gyakorlatilag bossok szintjén nem tudnak már meglepni semimi újjal.
Viszont csak sorban lehet haladni a küldetésekkel, így például meg kellett csinálni a tutorialokat, aztán Snarbolaxot ahhoz, hogy megkaphassam a Royal Jellyt, majd most a Roarmulus Twinst. Ezután gondolom jön majd Vanaduke is a történet szerint, függetlenül attól, hogy az Arcade-ben akármikor lemehetnék hozzá.

Még a Roarmulusok előtt meglátogathatom újra a Hall of Heroest a 4*-os beavatásért, és receptekért:
http://wiki.spiralknights.com/Hall_of_heroes
Az 5*-os HoH lesz majd az érdekes...

Ja, és vannak új szörnyek:
http://wiki.spiralknights.com/Shankle
http://wiki.spiralknights.com/Wisp
Ezeket beszórták egy csomó már ismert pályára. Elég primitívek, mivel csak ide-oda mászkálnak egyenes vonalon, de cserébe sebezhetetlenek. Azaz pontosabban csak ritkán sebezhetők.
Én inkább otthagyom őket, mert sokat kell várni, mire ki lehet nyírni őket, és eddig max csak szívet dobtak, azt is csak ritkásan.
Dohi tehat ugrott a trading (akar steamen, akar jatekon belul), mar csak penzt lehet kuldozgetni meg energiat?

a project r meg a romolus ize, nem? ez valami flashback mission? :)
Strato Na, megfejtettem a Project R titkát. :)
Pár kapcsolódó screenshot itt:
http://steamcommunity.com/id/mrstrato/screenshots

Nem tudom mondtam-e már, de az összes küldetés előtt ott van Basil a készülődő szobában, szóval a recepteket is könnyebb összeszedni, mint korábban.
Éppen ma vettem egy Fireburst Brandish receptet, csak mert éppen megvan hozzá minden...

További érdekesség, hogy most szereztem meg küldetésből az ötödik trinketemet. Igaz, hogy továbbra is csak 30 napra lehet unlockolni a helyét pár száz energiáért, de ha lesz egy lazább hónapom, akkor megérheti Vanaduke előtt élni a lehetőséggel.

Amúgy minden tárgy, amit küldetésből szerez az ember, az rögtön bound item lesz. Még a receptek is. :)

Az energia ára most éppen lassan eléri a 7500-at, de a múlt héten még egy ezressel olcsóbb volt. Feltettem egy 6500-as ajánlatot, kíváncsi vagyok, mikor fogják elvinni...
Strato Nekem is megvan az 5*-os kard, de én még valamikor tavaly kigazdálkodtam F2P-ben. :)
Azóta nem is nagyon vágyom arra, hogy más 5*-ost összehozzak. Asszem a recept sincs még meg hozzájuk, de kedvem sincs erre költeni. A jelenlegi gearem pont elégséges mindenre, amit mostanában csinálok. Talán csak valami Shadow sebzés ellen védő cuccot kéne még összehozni a Vanaduke-menetre...
Gargamel Úgy van, ahogy Strato mondja.

A kapus rendszer megmaradt, de ezzel párhuzamosak a missionok. Utóbbiaknál is ellenőrzik, hogy megvan-e a megfelelő geared, mielőtt továbbmehetsz...és itt általában 3 pálya egy mission. A bossokkal itt is tudsz találkozni, tehát nem maradsz le semmiről.

Tegnap bevettek egy klánba hirtelen felindulásból. Érdekes dolgok vannak. Látod melyik klántag mit nyom éppen, és bármikor be tudsz állni segíteni. Egyszer pont akkor érkeztem, amikor elhullott a srác, hálás volt érte. Egyesek már nagyon komoly gearekkel meg skillel mászkálnak, le a kalappal.

Ma craftoltam az első 5 csillagos cuccot (kard), ezt már nehéz lett volna free2playben kigazdálkodni.
Strato Szerintem ugyanúgy lemehetnék Tier 3-ba, mint régen, hiszen minden megvan hozzá, csak a küldetéseket sorban lehet csak teljesíteni (azaz 4-5-ösével csoportosítva jönnek egymás után), és még nem értem utól korábbi magamat. Szépen felfűzték a bossokat egy összefüggő történetre, és feltöltötték a köztük lévő helyeket 8-10 egyéb küldetéssel.
A küldetések teljesítése egyáltalán nem kötelező, de marhára megéri, mert tényleg szinte mindent megkap az ember az előrejutáshoz, ha sorban halad velük. Persze a 3*s-os cuccokhoz már csak receptet adtak, de legalább azt már nem kellett levadászni/megvenni, és ugye a hozzájuk tartozó 2*-os tárgyakat már korábban odaadták. Akinek nem elég jó az így kapott Cobalt/Defender/Calibur készlet, a Hall of Heroesban az is megveheti a neki tetsző összeállítás receptjeit.
Dohi a tier access megmarad, vagy mint regen, a kapucserek utan ujra kell csinalni oket?
Strato Egy egész ügyes sráccal megcsináltam a Royal Jelly küldetést is kettesben. Jártam még egyszer a Hall of Heroesban, és megkaptam a Tier 3 beavatást is. A következő küldetések átfogó célja a gremlinek "Projekt R" nevű tervének felderítése.
Vajon mi lehet az? :)
Strato Csináltam képeket két új dologról:
http://steamcommunity.com/id/mrstrato/screenshots

Az egyiken egy küldetésben megmentett NPC lovagok láthatók. A ketrecük szétverése után jönnek utánad és megtámadják az ellenségeket. Meg tudnak halni (bár elég nehezen), viszont az ellenségeket nem tudják kivégezni, csak legyengíteni. A kegyelemdöfést nekünk kell megadni.

A másikon egy robot miniboss van, ami szintén egy küldetés célpontja volt. Elég gyorsan levertem, de nagyobb csapattal biztos érdekesebb kihívás.

Egyszer tutira le fogom verni Vanaduke-ot. Ennyivel tartozik nekem a játék. :)
Dohi a regi szep idok... csakazertis le kene nyomni azt a kocsogot, de a citadellas palyakkal onmagukban is tele lett a tokom a vegere :)
Strato Láttam a héten, hogy sokszor játszottad a játékot, és onnan jött az ötlet, hogy ránézek én is, hátha van valami újítást. Nekem ez a küldetésesdi elég volt ahhoz, hogy maradjak. Még pár napig biztosan, mert leköt, és élvezem az újításokat.
Vanaduke még nekem sem volt meg, de lehet, hogy könnyebben összejön majd, ha nem kell előtte végigverni még három Tier 3-as szintet is bemelegítésként. A citadella pályái is untig elegek ahhoz, hogy az ember megdögöljön párszor. Így kevesebb energiából el lehet jutni a bosshoz, vagy inkább úgy mondom, hogy több energia marad a végjátékban feltámasztásra. :)

Ha a kiegészítőről lesznek további infóid, azok érdekelnének majd...
Gargamel Ami még jó, hogy ha az ember bossot akar farmolni, akkor nem kell végigmenni az előtte lévő összes Clockworkos Tier pályán, csak a bosshoz tartozó 3-on.
Gargamel Véletlenül egy nappal azelőtt néztem vissza, hogy ezek a mission-os dolgok bekerültek. Igaza van Stratonak, ha most kezdtük volna, könnyebb lenne. Egyrészt a küldetések ugyanazok, mint a Clockworkben, csak kissé tematizáltak és van egy kis story is körülötte. De ami a lényeg, hogy megkapod az alapfelszerelések receptjeit, sőt a Hall of Heroesban az összes fejlesztési irány receptjeit meg tudod venni normál áron. Magyarul az eddigi feláras aukciós házas grindelések helyett minden alapvető receptet meg lehet venni az árusoktól a Hall of Heroesban.
Kezdésnek a Roarmulus Twinsekig voltak küldetések, de tegnap óta Vanaduke-ig is el lehet már menni, ha jól látom. Ő még nem volt meg nekem, úgyhogy 1-2 hétre restartolom magam a Spiral Knightsra. :-)

Az egész rendszerrel gyakorlatilag eladják mégegyszer ugyanazt...de jól csinálják.

A"kiegészítőt" megvettem, de még nem nagyon próbálgattam. A különböző Tier-ek szerintem ugyanazok a pályák, csak különböző nehézséggel.
Strato Befejeztem. Kifogytam az energiából. :)
Dohi live blog on! :)
Strato A Hall of Heroesban van egy rakás lovag, akiktől tematikus csoportokban meg lehet venni talán az összes kétcsillagos receptet, ami létezik (de legalábbis mindegyik lovagtól azokat a dolgokat, amiket ő visel).
Nem tudom, hogy a hely amúgy is elérhető-e valahogy, vagy csak így küldetések keretében, de majd felderítem holnap.
Itt van egy kép róla:
http://steamcommunity.com/id/mrstrato/screenshot/5249069546867657 85

Más:
A küldetés képernyő oldalán lévő Supply Depotban napi váltásban mindig más cuccok vehetők meg, de nem pénzért, hanem energiáért.
Strato Megcsináltam most a Snarbolax küldetést. Tényleg csak a hozzá tartozó három pályát kellett végignyomni. És ezzel úgymond be is engednek a Tier 2-be, mert a szükséges 2*-os tárgyakat mostanra a küldetésekből össze lehetett szedni. Rendes tőlük. :)

Ezután volt megint egy adag tutorial küdletés, ahol bemutatták Brinkst (a token tradert), a gremlin boltosokat, meg az accessorizort.

Most a Hall of Heroes-ba megyek, ahol elvileg megkapom a Tier 2 certificationt. :)
Strato Megfejtettem:
http://store.steampowered.com/app/206521/

Szóval 4,5 Euró. :)
Strato A legjobbat nem is írtam. Volt egy olyan küldetés is, aminek a célja egy robot megsemmisítése volt. Gondoltam, hogy majd valami szokásos party buttonos tömegjelent lesz a végén, de nem. Egy szabályos minibosst kellet legyalulni. Sőt, helyből kettőt egymás után.

Mindkettő két respawneren folyamatosan termelte a robotokat, volt támadási mintájuk, pajzsuk, és csak megadott helyzetben lehetett sebezni őket. Frankón megleptek ezzel. Pirospont.

HARDWiRED™

Szalonna álcázó központ

- 1997-2014 © Minden Jog Fenntartva!

Video és számítógépes játék centrum -

PC Xbox 360 PS3 Wii Playstation 2 PS2 Mozi Trailer 3D Képek

Médiaajánlat/Hirdetési Árak | Impresszum