HARDWiRED Szalonna Álcázó Központ, játékok, PC, Wii, PlayStation, PS2, X360, PS3, Playstation 3
Kultúra \\ Moziguru HQ \\ The Avengers \\ Új hozzászólás
Bejelentkezés
(Még nem vagy HW fórum tag? Regisztráld magad!

Felhasználónév

Jelszó
Válasz az eredeti szöveg beidézésével
feketeninja
Komment

Damoqles Joda, ne bomolj, nézd már azt a tomport!
feketeninja GotG - Behind the scenes featurette
https://www.youtube.com/watch?v=k9zQ58XB2zs#t
asadasad22 Ezek voltak mar? :)

Jodakapista https://www.shirtpunch.com/designs/details/ive-got-your-back
SBKMozes
pl. komplett kiállítás Steve Rogersről, ezzel akkor most lebuktatták a jelenkori inkarnációját is a nagyközönség előtt, nem? Meg arcról is simán felismerik az utcán meg minden...
a képregényekben is tudja a nagyközönség, hogy kicsoda. igazából nincs is alteregója, olyan, mint Stark vagy a Fantasztikus Négyes
Krissal Térdét műtötték most, agysérülésről nem olvastam, illetve annyit, hogy folyamatosan lehet neki, mert több mint 5 órát volt már az oktagonban...
Karakteres az tuti, amikor megláttam nagyon vigyorogtam a moziban :D
ent666 jaja nagyon király volt az a harc
kár, hogy az utolsó meccsén hiába nyert úgy szétverték a fejét, hogy tuti valami komoly agysérülést szenvedett (ha jól tudom a filmbéli jelenetet még előtte vették fel)
pedig jó lenne még látni hasonló filmekben, karakteres fazon és tényleg nagyon király dolgokra lenne képes bunyós filmekben
Damoqles
Standard dramaturgia része, hogy a jófiúk veszteségeket szenvednek a végére, és a legyőzött rosszfiúknak marad még írmagja. Ez nem győzelem a Hydra részéről (a levegő-föld ágyúzás, ami a fő tervük volt a filmre, vitathatatlanul fiaskóval zárt), legfeljebb csak nem végleges bukás.
feketeninja Vannak, akik nem vették elég komolyan a filmet és hagyták ülepedni.
Gaborka CA - TWS

Már mindent elmondtatok, nagyon tetszett, a zene, a verekedések, az akciók és a hangulat csillagos ötös, nézném újra szívesen. A sztorinak vannak szépséghibái, az nem vitás, és valahogy most volt a leghelyénvalóbb a "hol vannak ilyenkor a többiek?" kérdés. Thor-t és talán Banner-t nem, de Starkot felkereshették volna a bújkálás során, és Hawkeye hollétéről sem tettek említést. Ettől eltekintve tényleg egy jól felépített film lett, simán az eddigi legjobb a Phase 2-ben.

Egyébként a terv működött, a SHIELD elbukott, a HYDRA pedig él és virul, a Hellicarrierek csak eszközök voltak.

Ahogy az AoS-ben Victoria Hand mondta Coulsonnak, hogy talán ők legmagasabb rangú SHIELD ügynökök, akik életben vannak.

A fő cél a védelem lebontása volt, a HYDRA számára most jön a 2. fázis, ahogy Strucker is említette a stáblista utániban.
feketeninja
Te azt feltételezed, hogy ez amolyan 'tökéletes tervnek' készült a 'főboss' részéről. A tökéletes terv már rég megvalósult. Ennek tükrében a 3 hajó nem számít, hisz hiába semisültek meg és hiába 'nyert' Cap, a Hydra tovább működik és próbálkozik. Vágj le egy fejet...
Damoqles Igazad is van. De látod, mégis van, aki komolyan veszi és logikus dologként védi.
Damoqles Krissal jobban kezeli nálad. :D
3 csatahajóval mennek kvázi az egész nyugati világ - sőt, azt mondod, hogy az egész Föld - ellen. Amely világ védelmére nem csak modern hadseregek, de szuperhősök, szörnyek meg "istenek" is tudnak sietni, akik rövid idő alatt elgyepáltak egy (nem is egy!) komplett idegen inváziót a közelmúltban, de most valahogy alul kéne maradniuk néhány ágyúval szemben? Plíz. Én is remekül szórakoztam a filmen, de hadd mutathassunk már rá a tökéletlenségeire.
Krissal
Nem, ez bizonyára nem volt komoly a részükről. :D
Nem, ez a te részedről nem lehetett komoly :D
A témához mérten kellő komolyságot kérünk storykezelés részről :)
LY Sztem mondjuk az cikis kicsit, hogy

Winter Soldier egy mellékszereplő a róla elnevezett filmben, ami végig tök másról szól;
az ő sztorijának érdemi részét meg elrakták későbbre

Meg van pár dolog amit mintha nem raktak volna magukban össze
pl. komplett kiállítás Steve Rogersről, ezzel akkor most lebuktatták a jelenkori inkarnációját is a nagyközönség előtt, nem? Meg arcról is simán felismerik az utcán meg minden...

De nem volt rossz, és az akciójelenetek tényleg jók, sőt párszorfel-felszisszen az ember meg önkéntelenül rámarkol a karfára.
feketeninja Nope.
A 3 cuccnak valahol kellett kezdenie. Viszont utána a Föld többi települése következett volna. A túlélők meg vagy azt mondják, hogy Heil Hydra, vagy mennek a levesbe. Still good plan for me.
Damoqles Nem, ez bizonyára nem volt komoly a részükről. :D
Krissal Ugye ez nem komoly volt? Marvel. Képregény. Film. Szórakoztatás.
Damoqles A CA2-vel kapcsolatban: hagyjátok ülni pár napig, aztán kérdezzétek meg magatoktól, hogy tényleg annyira okés volt-e a rosszfiúk terve. Mert szerintem - nem mintha ez akkorát csorbítana a film élvezhetőségén - valami orrvérzésindukáló badarság volt ez a
felküldünk három hajót, kilövünk pár száz vagy ezer embert egy városban, és ÚJ VILÁGREND!!!!
dolog... már nem azért.
Krissal AC2 isteni volt, mindent leírtatok, 10/10.
Az megvan mindenkinek, hogy a hajón kivel verekszik?
George st. Pierre neve ismerős?

http://www.youtube.com/watch?v=cWVTAAEOpbM
SBKMozes Captain America - The Winter Soldier

ott van az IM1 mellett mint legjobb Marvel-film.
szeretem az első filmet, de azért némileg bárgyú volt, ennek viszont nagyon jól eltalálták a hangulatát, nem véletlenül sujkolták annyit, hogy a '70es évekbeli thrillerek atmoszféráját akarják visszaadni, az intrikázás, a paranoia, a megbízhatatlanság mind jól voltak ábrázolva és mindezt olyan akciókkal körítették, hogy aztakurva. bár a végjáték a kelleténél kicsit hosszabb volt, addig hibátlanok voltak, a bunyók (és alattuk a zene!) iszonyatosan jól voltak összerakva, jó, hogy a Kapitányt átállították a kicsit Bourne-stílusú ütlegelésre, az autóútas-felüljárós jelenet meg szimplán az elmúlt évek legkirályabb akciójelenete.
végre mélységet adtak a karaktereknek. az első filmben nem sokat foglalkoztak vele azon kívül, hogy mekkora nagy szíve van (tudom, itt könnyebb helyzet volt az egész 'nem találom a helyem az új korban' dologgal, de ott simán lehetett volna lelki vívódást beleszőni), az Avengersben nem igazán volt rá idő, itt viszont nem baszták el, nem voltak kínos dumák (a poénokkal is átálltak az 'a kevesebb több' vonalra), Rogersen kívül is jól kidolgozott figurák voltak.
a sztori ügyesen van kitalálva és szépen épül a cselekmény, jól el van találva Winter Soldier adagolása és a főszál kirajzolódása. féltem, hogy mit fognak csinálni a Russo tesók, de pont Jon Favreau óta nem volt ekkora pozitív csalódásom a Marvel filmeknél, jó döntés, hogy a 3at is ők kapják
sima 10/10

ja és tudom, hogy Marvelsznob vagyok, de jól esett, hogy nem csak én nevettem fel a
Stephen Strange névnél vagy az Avengers toronynál

a bevételek meg kúsznak felfelé (10 nap, 476 millió), nem lennék meglepve, ha ez is átlépné a millárdot

AoS 1x17

tökéletes. valami ilyesmi módon kellett volna összefűzni a Thor 2vel (ok, tudom, ott nem voltak ilyen volumenű események, de jobban lehetett volna érzékeltetni a hatásokat), nagyon jót tett a sorozatnak egy ekkora csavar, lehet rágni a körmöket, hogy innen merre-hová, well played Marvel
feketeninja Winter Soldier megvolt. Hát ez ütött. Az egyik legjobban összeállt Marvel film. Önállóan is megállja a helyét és nem kell szégyenkeznie. Jó, hogy végre Cap kapott egy filmet, amiben domboríthat. Remélem lesz Black Widow is, mert csomó minden van még ebben a karakterben. Amúgy azt néztem, hogy talán eddig ez volt a legkeményebb Marvel film. Nem nagyon finomkodott senki, hullottak a statiszták.

Most jöhet a kihagyott Agents of Shield epizód. Nagyon, nagyon kíváncsi vagyok, hogy hogyan folytatódik a történet.
Jabba boy Megnéztem tegnap a Winter Soldier-t, és azt kell mondjam, minden várakozásomat teljesítette. Szerintem az önálló filmeket tekintve, az Iron Man első része óta a legjobb próbálkozás. Ami azt illeti, annál is jobban tetszett, mert a végjáték itt jobb, sokkal egységesebb érzetet adva a múvinak. Evans és Johansson párosa jó alapot képezett, mindenféle sidekick nélkül elvitték volna a filmet a hátukon. Persze Mackie Falconja se volt rossz, Cap vele való beszélgetései és az akciójelenetei is hasznosak voltak a sztori szempontjából. Sebastian Stan meg igazi badass volt, szinte dialógus nélkül képes volt megformálni a méltó és veszélyes ellenfelet, annak saját problémáival.

A sztorit kívülálló szemével nézve ugyan tényleg lehet azt mondani, hogy a politikai thrillerek kliséiből építkezett a múvi, de összességében a remek akció, a karakterek interakciói, illetve maga a tény, hogy egy politikai thriller vonulattal beoltott szuperhős filmet kaptunk (ilyen se nagyon volt eddig), szerintem összességében egy remek múvit eredményezett, amit vétek kihagyni bárkinek, aki akciófilmet akar moziban nézni.

Tegnap, a film után még lecsekkoltam a legutóbbi S.H.I.E.L.D. epizódot, és egyetértek mindenkivel, nagyon jó rész volt. A CA2 történéseit ezúttal tényleg szervesen beleszőtték a sztoriba, és saját fordulatai is hatásosak lettek. Csak így tovább, és akkor nem lesz probléma a nézettséggel.
tread Odabasz!!
feketeninja

HARDWiRED™

Szalonna álcázó központ

- 1997-2014 © Minden Jog Fenntartva!

Video és számítógépes játék centrum -

PC Xbox 360 PS3 Wii Playstation 2 PS2 Mozi Trailer 3D Képek

Médiaajánlat/Hirdetési Árak | Impresszum