HARDWiRED Szalonna Álcázó Központ, játékok, PC, Wii, PlayStation, PS2, X360, PS3, Playstation 3
Kultúra \\ Moziguru HQ \\ The Avengers \\ Új hozzászólás
Bejelentkezés
(Még nem vagy HW fórum tag? Regisztráld magad!

Felhasználónév

Jelszó
Válasz az eredeti szöveg beidézésével
feketeninja
Komment

feketeninja Jött egy új GotG promo, de nem linekelem és senki nem nézheti meg. Én is erős voltam.

Grifter Vagy előhúznak egy beszállítót ;)
Damoqles Nekem kettőt. Te köcsög.
Jodakapista Már csak egyet kell aludni!

Ohwait

bocs
feketeninja
Mondjuk nem kell odamenniük

Ja, majd a webshopban rendelnek egy adag vibraniumot.:D
Grifter Ez nem éppen az átláthatatlan konteo szint - nagyon valószínű, hogy így lesz :)
(Mondjuk nem kell odamenniük, de amire gondolsz az sztem is stimmel.)
feketeninja Kevin Feige egyik interjúja és a törött Cap pajzs láttán azt tippelem, hogy Cap pajzsa eltörik az Avengers 2-ben és mivel új kell neki, ezért az egyetlen logikus úticél egy későbbi filmben: Wakanda...

http://collider.com/kevin-feige-avengers-age-of-ultron-thanos/

It's more likely that we'll see some of the existing African American or African African characters come to life,
SBKMozes nem, csupán válaszoltam a kérdésedre. de valóban, hagyjuk a témát, valóban mindenkinek jobb. ja és szívesen.
Véraláfutás Kollégát is shotgunozom, ha lefáraszt, de mint embert attól még csípem a búráját. Remélem élesebb lett a fókusz a téma kapcsán , ami már Nemecseket is lepipál túlrágásban :)

ui.
Az ilyen HW-t lefingó szösszeneteken mindig jót röhögök, meg az érveken is.
Comaduster Mondtam hogy nem fogom megvédeni, megvédi ő magát ha akarja. Csak nem szeretném azt, hogy olyan dolgokat gondolnátok bele, ami nem is úgy van ahogy képzelitek.
Persze ki vagyok én, hogy bírálni merem a HW közösség éleslátását, és mindenen túlmutató szakmai hozzáértését. :)
Véraláfutás
egy elképesztően értelmes srácról van szó

Az lehet, de az ilyen nárcisztikus rokokónak tarisznyás bulin van inkább örömtábora, olvasni fáj.
Comaduster Az első mondatodat nem értem, mi köze van egymáshoz ennek a 2 dolognak? :)
A másodikra meg nem is mondok inkább semmit, többször is beszélgettünk már, és egy elképesztően értelmes srácról van szó.
Damoqles Én már meg is fejtettem a faszit:
Megha(j)lok a határtalanság kandiscukorszínű, gyakran tükörre borotvált neuronmozaik-bódhiszattvái előtt, akik nélkül ez a könyv nem úgy vagy egyáltalán nem állt volna össze : Aleister Crowley, Alexey Tegin, Brian Eno, China Miéville, Gary & Dwayne Dassing, Grant Morrison, Headhunterz, Hunter S. Thompson, King Mob, Spider Jerusalem, Steve Reich, Warren Ellis, William Gibson, Karl Learmont Zoog.
(a könyvéből)
Krissal Átgondolva, néha azért nem értesz ám dolgokat, mert ilyen szarokat olvasol, értékelhetetlen fos ez a cikk. Nem bírom, amikor valaki csak azért gyárt kretén dolgokat, hogy egyéniséget emuláljon magának.
Grifter Tehát az fogalmazódott meg benned, hogy a '90-es évek végén sokat olvasott Magyar Narancsot, ezért ír így 2014-ben a saját blogján?

Szeretném az egész hitközség nevében kifejezni a hálámat, amiért megnyilatkozzál nékünk Mózes!
Nem kisebb megtiszteltetés a freskók királyának meglátása, ki értő szemmel szúrta ki egy kismadár első szárnypróbálgatását!

Félreértés ne essék, Dante vagy Véraláfutás véleménye, az egy vélemény. Kifejezésre juttatták nemtetszésüket.
De ez a dilettáns szakértés ... :D

Szerintem kanyarodjunk vissza az Avengershez, hagyjuk ezt a Győzikézést, jobb lesz úgy mindenkinek.
ent666 kicsit?
el tudom képzelni, ahogy minden egyes alkalommal azon röhögtek, ahogy a kommentelők egyik része anyázott, hogy ez mekkora baromság, a másik felük pedig mindig komoly levezetésekkel megpróbálta megfejteni miről szólt az írás :)
SBKMozes de ugye ez nem azt jelenti, hogy akkor automatikusan szeretni kell?
teszemazt úgy kerülnek egy mondatba, hogy dolgoztak ugyanott
feketeninja Off.: Ki a f*szt érdekel?
Grifter //off

Az úriember nem éppen a senki kategória. Vagy 10 éve folyik az internetből (http://www.ld50.hu), van könyve (http://www.damagereport.hu), mindenféle kalandja a felsőoktatással, meg még jó pár megjelenése random helyeken.

Megvédeni nem kívánom (el se olvastam amiről a vita folyik), de többször találkoztam vele és erősen kétlem, hogy Winkler-t és Para-Kovácsot utánozná :D (Bevallom, azt sem értem, hogy ezen két ember hogy került egy mondatba ^^ )
LY Na hát az AICN-en is egyedül Harry-t nem olvasom soha :D kritika legalább fele róla szól, de ki a f***t érdekel?
Véraláfutás +100
Bár én shotgunban gondolkodom ilyen "zavar a fogad fiam, köpd ki" szófosoknál.
De ő is megerősített abban, hogy erre el kell menni. Mondjuk jobban örültem volna, ha ezt az első bekezdésben letudja.
LY Jaja, ez a baj amikor valaki még nem találta meg a saját hangját. Aztán van akinek sosem sikerül...

Geekz-en volt akinek meg nem ez volt a baja, hanem hogy teljesen lehetetlen volt olvasni, kicsit mintha provokálni is akartak volna vele...
SBKMozes úgy értem, Winklerhez akar nagyon hasonlítani és ezért túlpörgeti azt a stílust, minden lehetséges és lehetetlen helyre bepasszírozva. magával Winkler stílusával semmi bajom, sőt
LY Az olvashatóságnak mindig fontosabbnak kell lennie, mint a stílusnak, egyébként sztem Winkler is sokkal folytonosabban ír, Karotta meg aztán főleg.
SBKMozes a szerző a cikknek tűnő valamiben tökéletesen összefoglalja az érzést, ami a második bekezdés után megfogalmazódott bennem:
AHAKUSS

túl sok Winklert és Para-Kovácsot olvasott

HARDWiRED™

Szalonna álcázó központ

- 1997-2014 © Minden Jog Fenntartva!

Video és számítógépes játék centrum -

PC Xbox 360 PS3 Wii Playstation 2 PS2 Mozi Trailer 3D Képek

Médiaajánlat/Hirdetési Árak | Impresszum