HARDWiRED Szalonna Álcázó Központ, játékok, PC, Wii, PlayStation, PS2, X360, PS3, Playstation 3
Kultúra \\ Moziguru HQ \\ The Avengers \\ Új hozzászólás
Bejelentkezés
(Még nem vagy HW fórum tag? Regisztráld magad!

Felhasználónév

Jelszó
Válasz az eredeti szöveg beidézésével
feketeninja
Komment

Damoqles Igazad is van. Kaszkadőr lesz az.
feketeninja Szkeptikus vagyok.
SBKMozes Black Widow CA pajzsával
feketeninja Amíg viszonylag új dolog volt a 3D, addig ugye az volt érvényben, hogy kerüljük a fake 3D-t és olyan filmekre üljünk be, amiket konkrétan 3D-s kamerákkal forgattak. Az évek során viszont kiderült, hogy bizony az egész iparágban csupán egy maroknyi operatőr és rendező képes megbirkózni vele, helyén kezelni, átlátni és egyáltalán úgy alkalmazni, mint bármely más on camera fícsört, vagy épp akármelyik bevett filmes eszközt. Ha valaki nem képes normálisan filmet vágni, annak negatív hatása van a végtermékre. Ha valaki nem képes a manuális fókuszt kezelni, szintén szar lesz a felvétel. Ha valaki nem képes előre látni a végső produktumot a script és a storyboardok segítségével 3D-ben, ha nem képes másképp gondolkodni, előre így vizuálni a terméket és aztán kezelni is a technikát -átlátni, akkor jön az a momentum, hogy a 3D-s kamera tök fölösleges, hisz nem használják ki a lehetőségeit. Csak úgy van, mint egy normál kamera, ami papíron persze többre lenne képes. És akkor még nem beszéltem az utófeldolgozásról. Gyors mozgásoknál, vágásoknál, kamera rángatásnál az alacsony framerate miatt szaggat és homályos a kép, valamint a 3D szemüvegek színekre gyakorolt hatását is nagyon kevesen veszik számításba. Lényegében úgy használja a többség a 3D-s technikát, mint egy fényképezőgép beépített effektjeit. Bekapcsolja, aztán majd lesz valami. Az igazi profik soha nem nyúlnak ezekhez. bár ez kissé sarkított volt.

Szóval akármikor jöhet egy rendező, és/vagy operatőr, aki tehetséges ezen a fronton, de a mester még mindig Cameron.
ent666 az új x-men is igazi 3ds kamerákkal forgott, mégis tök ugyanúgy nézett ki, mint a felkonvertált vackok
Jodakapista Ki mondta hogy bedőltem? Ez hangzott el az MCU atyaúristen szájából, gondoltam a lehetősége megvan, hogy nem parasztvakítás. Bámulatbaejtő nem? :D

De akkor mégegyszer utoljára érthetően leírom: ha valódi 3d lenne se éreznék késztetést hogy abban nézzem. Dillemma volt, hogy egyáltalán fontolóra vegyük a 3d-t vagy ne. Ezzel eldőlt. Pont.
RE@L Aranyos hogy bedőlsz ilyen marketing szövegeknek :)
Jodakapista https://www.youtube.com/watch?v=Zu6RJYJeM50

Első 1 perc. Azt hittem ezt reflektálva voltak annyira értelmesek, hogy normálisan 3dben forgattak kivételesen, de amúgy tökre nem érdekel a 3d. Nyilván ha tényleges 3d akkor másodjára esetleg, de ha tehetem kerülöm a lentebb leírt dolgok miatt.
RE@L Mintha eddig bármelyik marvel film is nem fake3D lett volna.
SBKMozes Whedon azt nyilatkozta, hogy Ultron három formában fog megjelenni a film során, szóval belefér ez is meg az EW borítós is
Jodakapista Akkor ezzel el is dőlt a 3d jelentősége... :D Viszont kurva okosan természetesen ebből is a 3d van preferálva itt és 2d csak szar időpontokba van... -.-" Mind1, Csütörtök fél5-re foglaltam helyet yay :D Ha aznap este itt ömlengek akkor előre elnézést. ;)
Nightcrawler

Forgatáson volt egy kép.

Fake 3D egyébként.

http://realorfake3d.com/#the-list
eLeM milyen eredeti kinezetet? vagy mihez kepest eredetit?

GotG az felkonvertalt vagy abban forgatott?
Egyik interviewban mintha azt hallottam volna imadjak a 3dt, igy arra gondoltam abban forgatott, valaki megerositi/cafolja vagy googlizzak inkabb? :)
feketeninja No comment. Mármint a vótmá'-ra...
Nightcrawler o.O

És itt Magyarisztánban még majdnem 20 nap a premierig... lol (Azért jobban jártunk, mint az olaszok, ahol októberben (!!!!) jelenik meg a film.)

Lehet vótmá'

Jodakapista http://www.rottentomatoes.com/m/guardians_of_the_galaxy/
Grifter Durva mikre képes a mai technológia!
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
SBKMozes hoppáré, elsőre fel sem tűnt
Grifter Eszméletlenül jól néz ki.
Jabba boy :)
SBKMozes most te előztél meg:D
de azért ezt még berakom, muhaha. még 4 hátravan
Jabba boy http://www.comicbookmovie.com/fansites/JoshWildingNewsAndReviews/ news/?a=104266

Jodakapista Oké. 1 hét és kiderül, szerintem elsőre 2d, aztán ha időmilliomos leszek akkor beülök egy 3dre is.
Comaduster hajnali 2-kor írta a levelet, úgyhogy arra tippelek, a filmre gondolt amikor azt írta, hogy "must-see". :)

Jodakapista: Ismerősöm ismerőse, akit én nem ismerek, viszont az ismerősöm véleményére szoktam adni, okkal. :)
Kizo itt is ezen a véleményen vagyunk :)

HARDWiRED™

Szalonna álcázó központ

- 1997-2014 © Minden Jog Fenntartva!

Video és számítógépes játék centrum -

PC Xbox 360 PS3 Wii Playstation 2 PS2 Mozi Trailer 3D Képek

Médiaajánlat/Hirdetési Árak | Impresszum