HARDWiRED Szalonna Álcázó Központ, játékok, PC, Wii, PlayStation, PS2, X360, PS3, Playstation 3
Kultúra \\ Moziguru HQ \\ Ki, milyen filmet látott a héten? \\ Új hozzászólás
Bejelentkezés
(Még nem vagy HW fórum tag? Regisztráld magad!

Felhasználónév

Jelszó
Válasz erre
Grifter Mellesleg, javasolnám mindenkinek szem előtt tartani a jövőben az alapigazságot, miszerint aki egy embert öl meg, az gyilkos, aki meg ezreket, az forradalmár.

Egy adott cselekmény megítélése pedig csak hely és idő kérdése, nem vmi abszolútigazság.
Komment

SBKMozes semmi jóra
Lord_Soth Ezért is beszéltem egyes szám első személyben, mert bár az első részt simán megnéztem egyszer (igaz, ennyi elég is volt belőle), azért kemény lenne számomra, ha ez a film képviselné a felhozatal csúcsát. Majd ha lesz HBO-n 1 év múlva, akkor megnézem a másodikat is (vagy nem), de hogy explicite pénzt nem adnék érte, az fix.
Holden Caulfield Általánosan jónak tartott (RT: 84-85%) filmekről beszélünk, azért merem ajánlani mindenkinek. Értem, hogy neked nem jött be, de kb. 7-8 ember esik rád, akiknek meg valószínűleg igen.
Lord_Soth Ha a folytatás 10x annyira jó lenne, mint az előd, ez a kijelentés akkor is elborzasztana. :)
Lord_Soth http://hardwired.hu/forum/forum.phtml?area=comment&id=7132#cm t17468
CJ_19 Új Sin City, valaki? Mire számítsak?
Jodakapista Mar 2 honapja lattam. Moziban. Bocs.
Holden Caulfield Ennél többnyire csak szarabb filmeket láttál itthon moziban, de ahogy gondolod. Spóroltál végülis 2000 forintot.
tread Nehogy mar megtagadjuk magyar mivoltunkat, ugye :P
Jodakapista Majd ha kijon a hdrip pae het mulva. :D ennyi keses utan amit otthon osszehoztak lehet en is azt valasztanam a szinkron helyett.
árnymedve Nos odáig még nem jutottam el, a felénél feladtam. :)

De ha már így szóba került, akkor megnézem a végét.
Holden Caulfield Miért nem 22 Jump Streetet néztek inkább moziban? :D Alig láttam itt értékelést, pedig kurva jó film, holnap nézem újra!
Még a szinkron is egész vállalható, ellentétben az első résszel...
Véraláfutás Azt olvastam, hogy az uccsó 20 perc ok, de előtte van egy bő egy órás kínsznvedéses trágyalészántás :D
Troll On: Volt valami release ebből a januári csodából? Troll off :)
Lord_Soth :( Pedig tervben volt.
árnymedve MARS Az utolsó napok

Nehéz erről írni. Hagyjuk. Nagyjából ilyesmi:

SBKMozes itt van a teljes sorozata az Iron Man forgatásáról
http://www.jeffbridges.com/ironmanbook_cover.html
progabe Nem tudom, melyik topikba férne ez el, jöjjön hát ide.

Jeff Bridges behind the scenes photographs
http://imgur.com/gallery/C6xPe

Nagyon faszák!
Véraláfutás Ja, az lett volna a tuti.
Főleg, hogy úgy tette volna, hogy egyáltalán nem izgatja az emberek jelenléte, mert számára haszontalan hangyák. Badass lett volna.
Persze ez is lehet, hogy az volt a koncepció, hogy ezek konkurens szörnyek voltak, amik felébresztették a párosodási zajukkal. Ez szódával elmenne, de a híd volt nekem az igazi fejlövés. Átszakított kábelekkel is állt, csak középen volt egy kis lyuk :D

Mondhatjuk azt, Godzi mellet a fizikát simán ballisztikus pályárol pont telibe, mert miért ne. Csak ez pont az illúzió teremtést is pont telibe, jó vastagon...
Holden Caulfield ...és mint tudjuk, a 2-3 napos időutazás sokkal életszerűbb, mint a 3 hetes :D
tread Amugy a digitalis hd verzio holnap jelenik meg.
Véraláfutás ;D
swoder
+1

némi túlzással, gondolatébresztő hatással is lehet a film, kár, hogy a feszes tempó miatt mindezeket még csírájában elfojtják
-1
El bírtam volna viselni pár köztes - természetben játszódó - jelenetet, főleg a film második felében. Kitárgyaltuk a filmet mozi után, affelől nincsen gond, de talán egy fokkal kellemesebb szájízzel távoztam volna, ha hagynak egy kicsit gondolkodni. Vagy nem, ha a film ütemének rovására ment volna.
sien miért? szeptember 16. án hivatalosan is megjelenik a br. akár időutazó is lehet aki megnézte. állandóan csak a rosszindulat...
Damoqles
- Godzi, mint ragadozó nem zabál a prédáiból vagy legalább a tetemet húzta volna be magával a vízbe.
Ezerszer ez!! Nem hiszem el, hogy eredetileg ne így lett volna a forgatókönyvben, annyira adta magát. Aztán lehet, valamilyen majom beszólt, hogy ilyen vadállatiságot azért nem kéne a címszereplőre erőltetni, mert ő egy hősmegmifaszom.

Fejlövés.
Véraláfutás Mindig itt tudom meg mi jött ki virágverzióban :)

Godzi nekem szórakoztató volt. Nem állok be a fikatáborba.
Két jelente volt amit én másként oldottam volna:
- Golden gate híd kábeltépésnél az egész szakadjon bele az öbölbe, szőröstül-gyerekestül... (és nem eröltettem volna a gyerekes buszt, ami elcsépelt, laposra taposott sablon, minden bajával együtt)
- Godzi, mint ragadozó nem zabál a prédáiból vagy legalább a tetemet húzta volna be magával a vízbe.

HARDWiRED™

Szalonna álcázó központ

- 1997-2014 © Minden Jog Fenntartva!

Video és számítógépes játék centrum -

PC Xbox 360 PS3 Wii Playstation 2 PS2 Mozi Trailer 3D Képek

Médiaajánlat/Hirdetési Árak | Impresszum