HARDWiRED Szalonna Álcázó Központ, játékok, PC, Wii, PlayStation, PS2, X360, PS3, Playstation 3
Kultúra \\ Moziguru HQ \\ Ki, milyen filmet látott a héten? \\ Új hozzászólás
Bejelentkezés
(Még nem vagy HW fórum tag? Regisztráld magad!

Felhasználónév

Jelszó
Válasz erre
Grifter Mellesleg, javasolnám mindenkinek szem előtt tartani a jövőben az alapigazságot, miszerint aki egy embert öl meg, az gyilkos, aki meg ezreket, az forradalmár.

Egy adott cselekmény megítélése pedig csak hely és idő kérdése, nem vmi abszolútigazság.
Komment

Véraláfutás Nem akarok ünneprontó lenni, de szerintem a megcélzott közönség a 10-14 közötti korosztály, apucival-anyucival meg a zabával-piával.
Nightcrawler +1

Igaz nekem fizették a jegyet, de ismerős könyörgött hogy nézzem meg vele. :DDD
Dante Sosem gondoltam volna, hogy a TMNT film lesz annak bizonyítója, hogy mennyire bejött nekem az élet. Elmorzsolok egy örömkönnycseppet :D

Locke-ot qrvagyorsan megnézni, másfél órát csak találsz rá.
Holden Caulfield Az nálam a jólét netovábbja, amikor valaki beül egy ilyen filmre moziba. De amúgy nincs bennem irigység, örülök, ha valakinek annyira jól megy, hogy van erre ideje és pénze.
Nekem meg hetek óta hömbölög a gépemen a Locke, meg a Calvary, mert nincs rá időm sajnos :( De mondom, gratulálok a sikereidhez, egyszer én is szeretnék ide eljutni :D
Dante TMNT

Gyerekek, ne menjetek el erre a filmre. Komolyan mondom, kerüljétek el messzire. Egy ötlettelen, lusta megoldásokkal teli dilettáns, bárgyú és izzadtságszagúan jópofizó szar. (Zúzó bameg úgy néz ki, mintha egy svájcibicska megkúrt volna egy transformert és egy bizarr kölykük született volna...)
Mondjuk nem tudom, mi mást vártam :)

Pozitívum: a bunyók jók voltak és a mocap is kurvajól sikerült.
eLeM egyebkent nem ertem milyen fo szalrol beszel, mikor az elsoben is tobb tortenet volt...
Ha a leghosszabbrol, akkor a Dame to kill for meg hosszabb is mint az elso "nagy" sztorija. Talan a leghosszabb a kiadott tortenetek kozul...

Azt az ujdonsagot elvesztette, hogy ilyen meg nem volt, de ezen tul, azert tokeletesen megallja a helyet, ahogy az elso is.
ent666 erről meg is feledkeztem, thx a tippet
CJ_19 +1
nokedli +1
EverIce +1
KMZ Only lovers left alive

Hát erről most nem tudok sokat írni, csak annyit hogy az egyik (vagy akár A) legjobb vámpíros film amit valaha láttam. Tökéletes Tilda és Hiddleston (20 év van köztük, mégis tökéletes a kémia) az OST pedig zseniális.
Hipnotikus anyag, asszem holnap megint megnézem.
Czar Million Ways to Die in the West...

Ketsegkivul Godzilla utan az ev masik legrosszabb film dijanak nyertese. Sztori, rendezes, szineszi jatek (Seth mint foszereplo, wtf) poenok minosithetetlen urulek katyvaszkent robban a pofadba, raadasul tele van mar 20 eve is kinos viccekkel. Elkerulni messzirol

2/10
Zoo Nem is azt mondtam, hogy van-e a helye a végén annak a megjegyzésnek vagy sem, mivel megítélni sem tudom. Egyszerűen csak az eddig olvasott véleményekkel nem keltettétek fel az érdeklődésemet, mert azok alapján hiába "ugyanaz" a folytatás, éppen emiatt veszik el az első film fő erénye.

Szóval remélem, hogy Véraláfutásnak van igaza, ha nem is áltatom magam.
Véraláfutás Teljesen más a kettő narrációja, és tudom, hogy én vagyok az igénytelen, hogy mindkettő tetszett összességében, a régi akkor és ez most.
Jodakapista En ezt ertem csak akkor ne irja oda a vegere hogy inkabb az elsot nezd meg 10szer. Ugyanolyan narracio van benne, ugyanugy sok karakter, ugyanolyan keves ido jut mindenkire, ugyanolyan a kepi vilag (nem ertem pl mitol giccses) az hogy a fo sztori szal mas, esetleg kicsivel jobb attol meg nem lesz annyival jobb. Persze tizenevesen meg nagyobb hatassal lehetett ugyanez a stilus az emberre es ezert nosztalgikusan sokkal jobbnak emlekszik ra, de ettol fuggetlen nagyjabol minden ami miatt lehuzta a a folytatast, igaz az elsore.
ent666 pont erről...
CJ_19 és te tudod miről beszélsz?
ent666
Sarcasm.
nem, ha azt sem tudod miről beszélsz az nem szarkazmus
Zoo Nem láttam még az újat, az elsőt pedig tetszett, viszont tipikusan az a képregényfilm volt, ami az újszerűsége mássága miatt ütött akkor. Ha a folytatás csak ugyanazt tudja, már akkor is jóval kevesebb.
Véraláfutás :D

CJ_19

Mi köze Amcsikhoz? Vastagon leszarta mi van körülötte, ő csak vadászni ment :D
és igen, az atom mindenre megoldás, ezt rég tudhatnád.
CJ_19 ok. :D
Jodakapista Reg lattad. Maradjunk ennyiben.
CJ_19 nem húzható rá mert ott van egy főszál ami kiemeli az ilyen középszar filmek közül mint ez a második rész volt.
Jodakapista Akkor javaslom nezd ujra es allapitsd meg hogy ami miatt lehuztad a masodikat tok ugyanaz rahuzhato az elsore is. :D
CJ_19 Sarcasm.

HARDWiRED™

Szalonna álcázó központ

- 1997-2014 © Minden Jog Fenntartva!

Video és számítógépes játék centrum -

PC Xbox 360 PS3 Wii Playstation 2 PS2 Mozi Trailer 3D Képek

Médiaajánlat/Hirdetési Árak | Impresszum