HARDWiRED Szalonna Álcázó Központ, játékok, PC, Wii, PlayStation, PS2, X360, PS3, Playstation 3
Játékaddikt empórium \\ Játékhangulat \\ Arcania A Gothic Tale & Piranha Bytes RISEN \\ Új hozzászólás
Bejelentkezés
(Még nem vagy HW fórum tag? Regisztráld magad!

Felhasználónév

Jelszó
Válasz erre
Zoo
gy 6.5-ös IGN kritikánál jobbat nem is kívánhat az ember. Náluk afelett a kazuár cuccok vannak általában. :D

Például ugyanattól az kritikustól a Risen:
http://pc.ign.com/articles/103/1033646p3.html

Amúgy az eddigi játékok alapján nem tűnik élből hülyeségnek nekem, amiket a pontszámok mellé ír, de az egészet még nem olvastam el. És talán nem is fogom, mert egyébként egyezik a véleményem az IGN-ről a tiéddel, nem képviselnek túl magas színvonalat.

Sajnos az értelmesebb kritikusok véleménye alapján az eddigi legjobban legegyszerűsített játékmenetet kapjuk, és ráadásul rövid is. Nekem tetszett, amit láttam belőle, de az csak az első 4-5 óra volt, meglátjuk, 30 óra után milyen lesz az érzés...

Erre semmi szükség, rég' ledumáltatok már az előrendelésről :) Azért remélem, hogy jól fog esni később, olcsón.
Komment

rune Ok megvan, nem a játék mappájában kellett piszkálni az init. Köszi mostmár minden működik faszán.
Nagyon jó ez a kis program.

Mégegyszer köszi!!!!! Ájlávhávé!
Lord_Soth A configban írd át a fullscreen opciót false-ra.
rune Az a gond, hogy ehhez először window módba kéne raknom a játékot, az pedig hiányzik a Risenből.
Lord_Soth Lehet, igen. De régió lockos lett a játék 1 hónapja, ezért már csak nézegetheted a kulcsot (hacsak nem régi vásárlású). 24 dollárért vesztegették, annál jobb árat nem láttam.
NightBagoly Hmm, köszi.
swoder Bármelyik csere-bere siteon 10-12 tf2 kulcsért mennek a régiófüggetlen steam giftek.
Re@per FFS, ezek szerint rémeket látok.

A kérdésedre válaszolva viszont tudok valami bíztatót mondani: hajrá!

:D
rune Köszönöm szépen utánanézek. Én is driver problémára gondolok. Rohadt Radeon!
NightBagoly Őőő, nem, nem szerkesztettem a hozzászólást. Viszont választ nem kaptam tőled, tehát veled is csak egyel többen vagyok.
Re@per
Ebből a játékból lehet ukrán/spanyol/oláh keyt zsákolni olcsón? :)
Az előbb még nem
zsidó

volt odaírva spanyol helyett?

Betojtál, mi? :D
NightBagoly Ebből a játékból lehet ukrán/spanyol/oláh keyt zsákolni olcsón? :)
Re@per
A gép egy Levonó lektop
Meg is van a hiba forrása.
Lord_Soth 99%, hogy VGA driver probléma. Igen, a borderless window mode segít, egy próbát megér ez: http://steamcommunity.com/groups/WindowedBorderlessGaming/discuss ions/0/846966336037436101/
Damoqles Hawke zseniális. :D
rune Srácok, nálam a Risen és a Risen 3 is nagyon vibrál. Más játékoknál is előfordul, pl Castlevania : Lords of Shadow 2, vagy a Hard Reset, Skyrim. Eddig annyit tudtam meg, hogy ablak módban nem jelentkezik a vibrálás. De a Risen 3-ban és a második részben sem találtam ilyen funkciót, és az al+tab sem működik.
Valami ilyesmit kell elképzelni, csak nálam folyamatosan ez a partyhard effekt megy már a menüben is:
https://www.youtube.com/watch?v=-4nmlwCgzCk
A legutóbbi driver frissítés előtt az AC2 is csinálta ahogy a videón is látszik, de frissítés óta ott megszűnt a probléma.
Más játékok, pl Battlefield 3 és 4, Watch Dogs, Metro Last Light hiba nélkül mennek.
A gép egy Levonó lektop:
http://www.lenovo-shop.hu/lenovo/laptop/lenovo_ideapad_g500_lapto p__1069.htm
What the actual fuck?
Damoqles Annyira lite, hogy míg DSII-ben néhány frame-et kell elcsípni vetődéskor a támadás kikerüléséhez, így fontos az odafigyelés és az időzítés, itt kábé-egészében to-tá-li-san sebezhetetlen vagy harc közben, ha szünet nélkül körbe-körbeugrálod az ellenfeleidet, még ha hordában rohannak is le (közben meg a társad puhítja őket). Stamina sem fogy (csak sprint közben, ahogy észrevettem, bár ott sincs feltüntetve), bukfencmaratonozhatsz ítéletnapig.
Pro tip: állítsátok át a dodge move-ot dupla iránybillentyű-nyomásról valami kényelmesebbre, mondjuk 4. egérgombra.

No nem panaszkodok, mondom, ez a harcrendszer messze a legjobb a G3 óta, természetesen azt is beleszámítva. Már amennyire emlékszem belőlük. :]
Lord_Soth Egy emberke szerint Dark Souls lite a harcrendszer. Ezt azért vitatnám, de az a 15 perc, amit eddig a játékkal töltöttem ebédszünetben, nagyon szórakoztató volt. Ha tartalmilag olyan bőséges lesz, mint a Patty 3.0 kebelmérete, akkor nem lesz gond.

A creditsben nem írják, ki szerezte a zenét, egyetlen név árválkodik, ami a hangokkal kapcsolatos. Viszont a menü zene isteni hangulatos. :)
RichieHN
azt nem gondolnám, hogy lesz egy felesleges kulcsom (de ha igen, azt szívesen odaadom valakinek, aki kéri).
hát ha még nem jelentkezett érte senki, én szívesen átveszem. cserébe tudok adni gifteket humble bundle-ökből.
Corey
Arról van info, hogy ki szerzi a zenét a Risen 3-ban?

Elvileg Dynamedion
Damoqles Marha bizarr ez a dodge-hyperheavy harcrendszer, de a fenébe is, legalább szórakoztató. :D Kár, hogy a vetődéseken kívül mást nem vettek át a Souls-játékokból (igaz, riposztolást még nem tanultam, asszem, van benne az is - de hogy milyen...?).
Lord_Soth Nah, az van, hogy kaptam egy Steam kulcsot a játékhoz, de állítólag a dobozos változat az intakt Amazonos kiadás, amiben viszont szintén lennie kellene egy kulcsnak, hacsak nem bontják ki, és vonják vissza manuálisan. Erre azért kíváncsi leszek, hogy oldják meg; azt nem gondolnám, hogy lesz egy felesleges kulcsom (de ha igen, azt szívesen odaadom valakinek, aki kéri).
Lord_Soth Közben jött az infó, hogy a Shadow Lord Edition legalább 2 hetet késik, de addig is adnak Steames kódot, és hozzácsapják a Borderlands 1 GOTY-t sűrű bocsánatkérések közepette.
Lord_Soth Kritikák (folyamatosan frissül):

http://forum.worldofplayers.de/forum/threads/1374496-Risen-3-revi ews?p=23222238&viewfull=1#post23222238

Jelenleg átlag 70%-on áll. Német oldalak dicsérik, hipster-indie-self-proclaimed-kritikusok és konzolosok gyalázzák. :D
Corey Hát igen, volt jópár baklövése a csávónak, az tény.

Többi Risen értékelés:
http://www.metacritic.com/game/pc/risen-3-titan-lords/critic-revi ews
Damoqles
Jim Sterling
4 és fél csillag per öt a Watch_Dogsra - 'nuff said.

HARDWiRED™

Szalonna álcázó központ

- 1997-2014 © Minden Jog Fenntartva!

Video és számítógépes játék centrum -

PC Xbox 360 PS3 Wii Playstation 2 PS2 Mozi Trailer 3D Képek

Médiaajánlat/Hirdetési Árak | Impresszum