HARDWiRED Szalonna Álcázó Központ, játékok, PC, Wii, PlayStation, PS2, X360, PS3, Playstation 3
Nagyvilág \\ Általános csevejfarm \\ American Football \\ Új hozzászólás
Bejelentkezés
(Még nem vagy HW fórum tag? Regisztráld magad!

Felhasználónév

Jelszó
Válasz erre
Roodie
The ending that most anticipated between the Indianapolis Colts and Peyton Manning will arrive on Wednesday, according to league sources, when the team is expected to release the four-time NFL MVP.

14 év után kirakják, mert 2012-re 28 millió dolláros bónusz járna neki a szerződés szerint.
Komment

Dulakh
slow feet don't eat

http://www.nfl.com/news/story/0ap2000000346795/article/3star-recr uit-stars-in-a-oneman-passandcatch-video
feketeninja Bill Burr Pro Bowl Report
Part1:
https://www.youtube.com/watch?v=mP0nvLSi_jQ
Part2:
https://www.youtube.com/watch?v=VhO4W73Fgl8
Dolphins szurkolónak:
Dolphins. Are you guys still in the NFL?

:DDDD
Foltimor Végre egyszer az győzött akinek szurkoltam. De ekkora különbségre nem számítottam. Olyan szinten nem voltak partiban... Bázz. "Szegény" Peyton.
Roodie Igenigen, képecske.
Lemming Ez egy kép? Nem vagyok jártas instabaszon.
Roodie A Zinternet meg felrobbant... sírok

http://instagram.com/p/jSfdnNpEa5/

(figyelem, ha még nem láttad a meccset, akkor nyomokban spoilert tartalmazhat :-D)
feketeninja
Amúgy nyugtassatok meg, hogy a trashtalkosok nem állva nézték végig a stúdióban az SB-t, hanem volt nekik valami kanapé rágcsával meg piával.
Remélem, hogy állva nézték. Aki hülye ugye... De, ha nem, akkor meg külön vicces, ahogy az 'és most visszakapcsolunk a stúdióba' mondatra gyorsan átszaladnak a másik szobába, megigazítják a zakót és úgy tesznek, mintha el sem mozdultak volna az asztaltól.

Amúgy biztos ülnek, hisz csak a nagyobb szünetekben adják vissza a képet is.:D
Lemming Ennél még a Pro Bowl is jobb volt. Fényévekkel. Half Time show-ban a 80' Jacko 'imitátor' se jött be, csak azért ittam meg a második félidőben 2 doboz sört hogy legalább valami jó is legyen. Szerencsére a stúdióban marhák voltak, esküszöm jobban emlékszem a beszólásokra mint arra, hogy mikor melyik denveri szupersztár bakizik.

Denver győzelmet akartam Manning miatt, de szeretem a Seattle-t is, szóval nekem izgalmas, vérre menő, dupla hosszabbításos hóförgeteges meccsre lett volna igényem.

Kérem is vissza az 1 nap szabimat. :D

Szvsz.:
- Attól tartok Hawk még egy playoffba bejut, de már nem fognak a srácok harapni, nem 'éhesek', sokan tényleg nagyon fiatalon lettek királyok.
- Kíváncsi vagyok milyen szabályváltoztatásokat találnak majd ki a védők ellen.
- Lynch egy állat. A defense meg úgy játszott Hawks oldalon, mintha tényleg előre tudnák mi lesz.
feketeninja Én a Hawksnak szurkoltam, de szerintem is borzasztó volt.:D Térdig érő hó kellett volna.
Dulakh Pontosan. Simán bealudtam rajta (jó, a sör is besegített ;) ), ennél még a broncos - pats AFC-döntő is izgalmasabb volt, pedig az is elégé egyoldalúvá vált.

Visszaemlékezve az ide ravenses havas meccsre: igen, olyat szerettem volna. Nem csak bizonytalansági, hanem látványfaktor tekintetében is teljesen más lett volna.

Amúgy nyugtassatok meg, hogy a trashtalkosok nem állva nézték végig a stúdióban az SB-t, hanem volt nekik valami kanapé rágcsával meg piával.
NightBagoly Kb. hat-hét éve követem, minden idők legszarabb döntője volt. ÉS NEM AZÉRT, mert Manning-ék veszítettek ://
feketeninja Konklúzió: A Seahawks megérdemelten nyert az biztos. Viszont nagyon egyoldalú volt ez így és a Broncosnak még szerencséje sem volt. Megérdemeltek volna egy őrjöngős Super Bowlt.
feketeninja Az milyen már, hogy félidőben elkapcsoltak sokan és 7-8 perccel a vége előtt már mennek haza az emberek?

szerk.: és most hallom, hogy még a seahawks drukkerek is le vannak döbbenve. Semmi izgalom, langyos lábvíz és hidegzuhany. Talán jobb lett volna - 20 fok és térdig érő hó, vagy nemom...
feketeninja Kíváncsi vagyok melyik csapatnak drukkolnak azok a nézők, akik a 130 millió huf-os páholyban lövik főbe magukat. :-)
ent666 hááááát, legalább 1 td-t szereztek...
a helyzet az, hogy Manning-nek drukkoltam, de éreztem, hogy Lynch-et és ezt a védelmet kurva nehéz lesz megállítani, de ilyen durva mészárlásra nem számítottam...
a superbowl mindig a legizgalmsabb meccsek egyike szokott lenni, ez sajnos ebből a szempontból elég szar lett, ez persze nem von le semmit a Seahawks érdemeiből, itt leginkább a Denver verte meg saját magát és egyben a nézőket is sajnos :(
feketeninja Nézi még valaki?
feketeninja Innentől jó nem lesz a meccs, legfeljebb vicces. Pedig remek lett volna egy, a végéig kiélezett döntő.
feketeninja THAT kezdés! :-) :-)
ent666 micsoda második félidős kezdés, bazmeg majdnem lemaradtam róla :)
feketeninja Amúgy pedig rettentő érdekes ami történik. Egy csapat menetel, lenyom mindenkit, az irányító pedig talán legjobb évét produkálja. Erre most...
feketeninja És talán minden idők egyik legjobb hajrája. Feltételezve persze, hogy a Hawks nem hagya továbbra sem szó nélkül.:-)
ent666 ha innen fordít a Denver az nagyon durva lesz :)
ent666 a helyzet az, hogy ez a Seahawks védelem megeszi reggelire a lovakat eddig :)
feketeninja Bazdmeg! :-) Interception, touchdown. Ennyi. :-)
ent666 még a végén befogják a vadlovakat :)

HARDWiRED™

Szalonna álcázó központ

- 1997-2014 © Minden Jog Fenntartva!

Video és számítógépes játék centrum -

PC Xbox 360 PS3 Wii Playstation 2 PS2 Mozi Trailer 3D Képek

Médiaajánlat/Hirdetési Árak | Impresszum