HARDWiRED Szalonna Álcázó Központ, játékok, PC, Wii, PlayStation, PS2, X360, PS3, Playstation 3
user pass

2012. május 8. kedd

Szeretik a Dark Souls-t

Dixie Flatline, 17:59 - PC X360 PS3 - : - ADATLAP - (9 komment)

() A Namco köszöni jól van, a játékaikat veszik szép számmal, a bevételek minden eddigi rekordot megdöntöttek. A legfontosabb azonban, hogy a hardkór szerepjátékosok igényeire szabott Dark Souls-ból összesen 1,19 milliót szórtak el a megjelenés óta PS3 és X360 platformokon. Azaz garantált egy újabb hasonszőrű játék eljövetele.

Hírek & Cikkek \\ Hír hegyek \\ Szeretik a Dark Souls-t
[Beteszem a kedvenceim közé] Oldalak:   1
conan513
Újkrumpli

Küldök emilt conan513 részére  conan513 profilja  conan513 kommentjei 

#9 2012. szeptember 14. 13:47 Vörös riadó! Értesítem a moderátort!    Válasz az eredeti szöveg beidézésével Válasz erre

elkészültek a billentyü és egér ikonok a játékhoz így már majdnem egy rendes PC port

összegyüjtök minden javítást ide ha valakit érdekel:
https://github.com/conan513/ds-patches
swoder
Man in Black élenjáró ügynöke

Küldök emilt swoder részére  swoder profilja  swoder kommentjei 

#8 2012. május 9. 00:58 Vörös riadó! Értesítem a moderátort!    Válasz az eredeti szöveg beidézésével Válasz erre

Tényleg, dereng ez a pár interjús info... de alapjában véve optimistán állok a játék pc-s portjához, főleg, hogy mekkora visszhangja volt a petícióknak. Elég kínos volna ezek után egy elfuserált porttal előállni.
De pc-ről van szó, szóval config fájlból, meg ilyen-olyan trükközéssel sokat lehet javítani egy gyatrább portoláson is. Max nem lesz elsőnapos vétel.

A GFWL pedig közel sem biztos.. ugye az ellen is rögtön petíciót indítottak, de elég hamar érkezett is válasz a Namco Bandai-tól, hogy figyelembe veszik a hisztit.

GFWL-al kapcsolatban pár kékhalált (még xp-n), meg fel-le telepítést, registry-ben való turkálást leszámítva nem olyan rosszak a tapasztalataim. :D
A save game corruption-t pedig a kegyetlen checkpoint rendszer mellett lehet plusz nehézségi szintként is felfogni. :)

+ rockstar social club biztosan nem lesz hozzá.
Hmuda
Hmuda tábornagy

Küldök emilt Hmuda részére  Hmuda profilja  Hmuda kommentjei 

#7 2012. május 8. 22:31 Vörös riadó! Értesítem a moderátort!    Válasz az eredeti szöveg beidézésével Válasz erre

Én olvasgattam interjúkat valahol, amikben integettek a felemás port irányába. Elsősorban gamepadet ajánlják, lesz kb/m de nem az elődleges irányítási mód, terjengtek rémhítek, hogy csak 720p-ben lesz futtatható, 30-as FPS limittel, stb.

Persze ezt így nagyon hirtelen csak szóbeszéd módjára tudom tálalni, de ha igazak akkor a GFWL lesz a legkisebb probléma vele.
qpacman
Őrmester

qpacman profilja  qpacman kommentjei 

#6 2012. május 8. 22:20 Vörös riadó! Értesítem a moderátort!    Válasz az eredeti szöveg beidézésével Válasz erre

Megfogtál. Nem emlékszem hol, talán egy TB-féle levrovban hallottam ezt, de nem tudom melyikben.
Ellenben a Games for Windows már biztos, az meg önmagában is rossz ómen.
http://www.rockpapershotgun.com/2012/04/18/hey-ho-the-witch-isnt- dead-gfwl-not-going-anywhere/
Válasz swoder #5 hozzászólására
swoder
Man in Black élenjáró ügynöke

Küldök emilt swoder részére  swoder profilja  swoder kommentjei 

#5 2012. május 8. 20:38 Vörös riadó! Értesítem a moderátort!    Válasz az eredeti szöveg beidézésével Válasz erre

Forrást mutathatnál..
Válasz qpacman #3 hozzászólására
GodGamer86
Különleges ügynök

Küldök emilt GodGamer86 részére  GodGamer86 profilja  GodGamer86 kommentjei 

#4 2012. május 8. 20:19 Vörös riadó! Értesítem a moderátort!    Válasz az eredeti szöveg beidézésével Válasz erre

Amit állítólag próbálnak egy igénytelen port szintjén tartani. Állítólag.
Erről nem hallottam, de még feltételezésnek is ijesztő.:)
Válasz qpacman #3 hozzászólására
qpacman
Őrmester

qpacman profilja  qpacman kommentjei 

#3 2012. május 8. 19:32 Vörös riadó! Értesítem a moderátort!    Válasz az eredeti szöveg beidézésével Válasz erre

Amit állítólag próbálnak egy igénytelen port szintjén tartani. Állítólag.
Válasz GodGamer86 #1 hozzászólására
Damoqles
A Szent megváltó Topimaci bizalmasa

Küldök emilt Damoqles részére  Damoqles profilja  Damoqles kommentjei 

#2 2012. május 8. 19:00 Vörös riadó! Értesítem a moderátort!    Válasz az eredeti szöveg beidézésével Válasz erre

ójeee
Válasz GodGamer86 #1 hozzászólására
GodGamer86
Különleges ügynök

Küldök emilt GodGamer86 részére  GodGamer86 profilja  GodGamer86 kommentjei 

#1 2012. május 8. 18:52 Vörös riadó! Értesítem a moderátort!    Válasz az eredeti szöveg beidézésével Válasz erre

Várjuk szeretettel a pc-s verziót.
Oldalak:   1
Hírek & Cikkek \\ Hír hegyek \\ Szeretik a Dark Souls-t

HARDWiRED™

Szalonna álcázó központ

- 1997-2014 © Minden Jog Fenntartva!

Video és számítógépes játék centrum -

PC Xbox 360 PS3 Wii Playstation 2 PS2 Mozi Trailer 3D Képek