HARDWiRED Szalonna Álcázó Központ, játékok, PC, Wii, PlayStation, PS2, X360, PS3, Playstation 3
user pass

Kultúra \\ Moziguru HQ \\ The Avengers
[Beteszem a kedvenceim közé] Oldalak:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10   »108
feketeninja
A Szent megváltó Topimaci bizalmasa

feketeninja profilja  feketeninja kommentjei 

#2699 2014. április 23. 21:37 Vörös riadó! Értesítem a moderátort!    Válasz az eredeti szöveg beidézésével Válasz erre

AoS 1x19
Hogy pont akkor közeledünk a végéhez, mikor kikupálódtak...
eLeM
eLeM, a Cyberspace szamurája

Küldök emilt eLeM részére  eLeM profilja  eLeM kommentjei 

#2698 2014. április 23. 16:52 Vörös riadó! Értesítem a moderátort!    Válasz az eredeti szöveg beidézésével Válasz erre

hat igen, es ez varhato is kb.

Eleg nehez lehet egy filmbe belerakni tobb resznyi kepregenyt. Foleg a nagyobbakat, amiket tobb cim alatt kavartak. Plane ha neha sajat cime is volt melle. Az Ultronos sztori se kicsi, az age of ultron cimu resz raadasul egy eleg hosszu tortenet ujabb epizodja kb.
GotG is ultron ellen alakult meg vegulis az annihilation utozengejeben az eredeti sorozatban.
Vagy pl hogy kepzelnel el egy civil war-t? World War Hulk-ot? Mi ferne bele, es mit ertene a mezei - beulok mert blockbuster kepregenyfeldolgozas - nezo?
Válasz SBKMozes #2697 hozzászólására
SBKMozes
SBKMozes az intelligens Morgóhalak felfedezője

Küldök emilt SBKMozes részére  SBKMozes profilja  SBKMozes kommentjei 

#2697 2014. április 23. 15:08 Vörös riadó! Értesítem a moderátort!    Válasz az eredeti szöveg beidézésével Válasz erre

ööö pedig ez várható. mármint amit az uccsó bekezdésben írsz.

ok, a SHIELD 2. második évad miatt lehet valami
Thanos felbukkan ugye az Avengers végén, elvben jelentős szerepe lesz a GotG-ben és ugye elvben az Avengers 3ban ő lesz a főgenya (addig meg ugye el kell intézni egy filmben Ultront és az Avengers 2ben meg mondjuk a CA3ban a HYDRA-t)
Zola ugye a CA1 szereplője, oszt mégis csak kb ő a főgeci a CA2ben, az egyszeri néző meg nem érti miért látja annak a Johnny Depp filmnek a trailerét 40 évvel visszatekerve (azért néhányan nagyot röhögtünk annál a jelenetnél úgy, hogy a film előtt a Transcendence trailer ment:D)
Buckyt oké, hogy mutatták Buckyként a CA2ben, de azért nem ártott látni az egyet ahhoz, hogy minden meglegyen a figurából
Thor2 rögtön egy csatával indul, a laikusban felmerül a kérdés, hogy miért van ez, miért forrong a 9 világ, mi a rákért kell a címszereplőnek mindenhol rendet raknia?
meg könyörgöm az egész MCU kb arról szól, hogy mindenki az Infinity Gemeket akarja összeszedni, amikről lássuk be a legtöbb ember nem tudja mi fán terem, aki nem figyelt oda az apróbb, geekebb dolgokra az rohadtul kukán fog ülni az Avengers 3on:D
Válasz LY #2696 hozzászólására
LY

Küldök emilt LY részére  LY profilja  LY kommentjei 

#2696 2014. április 22. 23:31 Vörös riadó! Értesítem a moderátort!    Válasz az eredeti szöveg beidézésével Válasz erre

Ha tényleg ez lesz, akkor én kiszállok. Egy elég rövid bevezető után az egész Marvel képregényes világ átmegy egyfajta Szomszédok a mínusz sokadik hatványon szerűségbe - valószínűtlen, követhetetlen, érdektelen.

Különben is,

szeptembertől jön várhatóan a Shield TV sorozat második évad, ha ezt a címet akarják hozni akkor belátható időn belül normalizálni kell a helyzetet.

Meg egy mozifilmbe tényleg nem lehet túl sokat belegyömöszölni ezekből a piszok komplikált sztorikból, viszont Feige eddig elég jól egyensúlyozott valami tíz filmen keresztül és nem hiszem hogy pont most kéne borítani az asztalokat.

Minden egyes Marvel mozifilmet úgy raktak össze eddig, hogy megállt a saját lábán is, nem hiszem hogy pont az eddigi legsikeresebbnek a folytatása lesz olyan hogy külön papírra nyomtatott összefoglaló kell az átlagnézőnek a megértéshez (mint a Dune esetében). Nyilván ad valamennyi pluszt, ha képben van a néző, de ez nem lehet elvárás.
Válasz SBKMozes #2694 hozzászólására
feketeninja

#2695 2014. április 22. 23:27 Vörös riadó! Értesítem a moderátort!    Válasz az eredeti szöveg beidézésével Válasz erre

Ki tudja Tony mit és hol működött? Minden esetre a 3 hajó egységes tűzerejével sokat nem tudott volna kezdeni... Thor az űrből lenyomta volna mindet távolról, a kalapácsával, meg egy kis orbitális villámmal. No problem. Hulk meg lazán szétkapott volna mindent pár próbálkozásból. De biztos, hogy a részükre későbbre tartogat valamit Baron von Strucker. Itt kizárólag a SHIELD bukására játszottak.
Válasz LY #2693 hozzászólására
SBKMozes

#2694 2014. április 22. 23:24 Vörös riadó! Értesítem a moderátort!    Válasz az eredeti szöveg beidézésével Válasz erre

nem tudom honnan és miért, de inkább azt gondolom, hogy Hulk ellen is csinálták azokat a Phase 2es cuccokat, plusz a fű alatt összerántottak egy Hulkbuster egységet is

amúgy (és könnyen lehet, hogy ezzel csak most szarom a spanyolviaszt) az AoU-ban gondolom olyasmi lesz, hogy Ultront Stark csinálja meg a Világtanács vagy mi kérésére, hogy a/pucolja ki a SHIELD-et vagy b/semlegesítse a SHIELD-et és legyen helyette, csak elszáll magától vagy őt is valahogy megfertőzi a HYDRA, talán amikor Zolát próbálja lenyomni (akiből alig hinném, hogy egy változat készült), behozza von Struckert+Quicksilvert és Scarlet Witchet stb. stb.
Válasz LY #2693 hozzászólására
LY

#2693 2014. április 22. 22:28 Vörös riadó! Értesítem a moderátort!    Válasz az eredeti szöveg beidézésével Válasz erre

Miér nem azon vagytok kiakadva, hogy EZ lenne a nagy ötlet

Hulk ellen? :P

De most komolyan, Tony is csak ember és legutóbb jól felrobbantotta az összes páncélját is, nem nagy kihívás.

Talán Thor tudna még kezdeni valamit, ha éppen ráérne, bár eléggé azt építették a filmek hogy azért messze nem sebezhetetlen, ezeken az izéken meg nagyon sok nagyon nagy ágyú volt...
feketeninja

#2692 2014. április 22. 22:00 Vörös riadó! Értesítem a moderátort!    Válasz az eredeti szöveg beidézésével Válasz erre

Principal photography for Edgar Wright's Ant Man delayed
Semmi extra, csupán május végéről júliusra halasztották a kezdést. Valószínűleg az utolsó pillanatban még átírnak valamit a scripten, esetleg néhány díszlet nem áll készen a Pinewood stúdióban.

Marvel Studios is still on track to meet its June 17, 2015 release date for Ant-Man even with this 2 month delay. If there is a further delay, then fans can start worrying. Otherwise, it's business as usual for Hollywood.

http://www.dailysuperhero.com/2014/04/exclusive-ant-man-pushes-ba ck-its.html

eLeM
eLeM, a Cyberspace szamurája

Küldök emilt eLeM részére  eLeM profilja  eLeM kommentjei 

#2691 2014. április 22. 19:43 Vörös riadó! Értesítem a moderátort!    Válasz az eredeti szöveg beidézésével Válasz erre

na meg azt mondtak orbitalis palyara allnak 3 darab meg lehet le tudja fedni a fold nagy reszet direct ralatassal is.

Az mondjuk mas tema, hogy szerintem Tony rendszerei erzekelnek, hogy be vannak fogva es a pancelban mar talan nem tudnak ezek a fegyverek elintezni ot.
Az idore kicserelesre meg azt mondtak azert kell, mert utana mar valtoztathatatlanok a celpontok... de hat ez is olyan....

@Gaborka: persze, hogy repulni akart, az alap a shield kocsikon kb. Furynel meg plane
Válasz SBKMozes #2690 hozzászólására
SBKMozes

#2690 2014. április 22. 18:55 Vörös riadó! Értesítem a moderátort!    Válasz az eredeti szöveg beidézésével Válasz erre

a bunker nekem sem világos. Tony kilövése meg talán annyival megmagyarázható, hogy biztos nem csak a látott egyszerű gépágyúnak tűnő népirtók vannak a három helicarrieren, hanem mondjuk irányítható levegő-föld rakéták

bazzeg meghoztad a kedvemet, hogy én is elmenjek még egy adagra:D
Válasz Gaborka #2689 hozzászólására
Gaborka
Gaborka a Szőrmadár kommandó edzője

Gaborka profilja  Gaborka kommentjei 

#2689 2014. április 22. 18:11 Vörös riadó! Értesítem a moderátort!    Válasz az eredeti szöveg beidézésével Válasz erre

CA2 - Repeta

Még mindig nagyon üt, most próbáltam figyelni az apróságokra is. Meg a zenére, ami szenzációs.

Az megvolt, hogy Fury el akart repülni a SUV-val? :D

Mondjuk most a hülyeségek is jobban kijöttek, pl
hogy másztak ki a több emelet mély bunker romjai alól? hogy akarták kilőni pl.: a NY-ban házaló Tony-t Washingtonból? Ez a kacsavadászat még mindig nem tiszta nekem.
feketeninja

#2688 2014. április 22. 15:35 Vörös riadó! Értesítem a moderátort!    Válasz az eredeti szöveg beidézésével Válasz erre

A zenéje minden esetre eddig jobban bejön, mint az eredetié.:D
Válasz Nightcrawler #2687 hozzászólására
Nightcrawler

Nightcrawler profilja  Nightcrawler kommentjei 

#2687 2014. április 22. 15:27 Vörös riadó! Értesítem a moderátort!    Válasz az eredeti szöveg beidézésével Válasz erre

I must fap this.

Itt a trailer:

http://www.youtube.com/watch?v=c6HpSjb65Jo
Válasz feketeninja #2686 hozzászólására
feketeninja

#2686 2014. április 22. 13:40 Vörös riadó! Értesítem a moderátort!    Válasz az eredeti szöveg beidézésével Válasz erre

Eddig a legjobb borító a zsanrában:

:DD
feketeninja

#2685 2014. április 17. 02:25 Vörös riadó! Értesítem a moderátort!    Válasz az eredeti szöveg beidézésével Válasz erre

Ez esetben remélem, hogy lesz második évad. Fingers crossed. Amúgy pedig hamar kiderül, ha mégsem...:D
Válasz LY #2684 hozzászólására
LY

#2684 2014. április 17. 02:23 Vörös riadó! Értesítem a moderátort!    Válasz az eredeti szöveg beidézésével Válasz erre

Mondtam, ez egy sok évadra szóló sztori lehet. Megtörtént már Whedon sorozataiban, megtörténhet újra - de persze lehet hogy pont most fogják direkt az ellenkezőjét csinálni.
Válasz feketeninja #2683 hozzászólására
feketeninja

#2683 2014. április 17. 02:10 Vörös riadó! Értesítem a moderátort!    Válasz az eredeti szöveg beidézésével Válasz erre

Mivel ő volt az évad 98%-ában 'A' jófiú(hiába csak megjátszotta), így aztán ez kettőnek számít. De tegyük föl, hogy elsírja magát Sky-nak, kiderül ki ő valójában, mindenki mérges, bla bla bla. Majd valami történik és valakit, vagy netán az egész csapatot megmenti. May-ről kiderült, hogy jelent Fury-nak, a főnöküknek. Kis híján lelőtték és Coulson egy jó darabig nem nagyon bízik majd benne. Be is zárták Ward mellé a csendes szobába és csak az események alakulása miatt engedték ki onnan és nem dobták ki a szeméttel együtt. Ebben a részben kb. úgy nézett rá Coulson, mint egy darab szarra. Ezek után szerinted, ha Wardról kiderül, hogy nem Fury-nak jelent, hanem gimis kora óta(? na jó, régóta...) HYDRA tag, aki beszivárgott a SHIELD soraiba, átbaszott mindenkit, mindenhol, mindennel kapcsolatban, szóval akkor majd Coulson megvonja a vállát és a repülőn tartja? Ennek és a halott katonák, ügynökök számának tükrében már negyed ennyi miatt le kéne lőni.

Az ultimate véleményem pedig ez: mindig jót tesz egy shownak, mikor az írók növesztenek egy pár golyót és kinyírnak valakit.:D
Válasz LY #2682 hozzászólására
LY

#2682 2014. április 17. 01:54 Vörös riadó! Értesítem a moderátort!    Válasz az eredeti szöveg beidézésével Válasz erre

Pont az derült ki ma, hogy nem volt semmiféle
pálfordulás, mert Ward kezdettől fogva Garrett embere volt, egy igazi genya, meg amit akarsz.

Ezért hoztam fel hasonlatnak a korábbi Whedon karaktert is.
Válasz feketeninja #2681 hozzászólására
feketeninja

#2681 2014. április 17. 01:42 Vörös riadó! Értesítem a moderátort!    Válasz az eredeti szöveg beidézésével Válasz erre

Értem én és, ha nem láttam volna, hogy milyen hideg vérrel és nyugodt arccal öli meg a katonákat a liftben, azt mondanám, hogy valószínűleg igazad van. Ezért(is, meg amúgy is) egy második pálfordulás szerintem hülyeség lenne.
Válasz LY #2680 hozzászólására
LY

#2680 2014. április 17. 01:22 Vörös riadó! Értesítem a moderátort!    Válasz az eredeti szöveg beidézésével Válasz erre

Ward szerintem

maradni fog; ez a mostani viszonya a többi szereplővel manapság elég ritka és érdekes ahhoz, hogy pár évadon keresztlül érdekes maradjon. Whedon egyébként is szereti az ilyesmit, mittomén Spike is egy jó példa lehet.
Vegyük észre hogy ő nem a Hydra miatt teszi amit tesz, hanem Garretthez hűséges - így egy jó fordulattal el lehet indítani a meghasonlás, megbánás, megtérés útján. Oké hogy ez nem egy túl eredeti szál, de mint annyi minden más, ez is a megvalósításon áll vagy bukik.

Az mondjuk itt is egy marha nagy pech, hogy az évad nagy részében a cselekmény korlátozta a színészt, és lehet hogy túl későn lépttek a gázra...
Válasz feketeninja #2678 hozzászólására
LY

#2679 2014. április 17. 01:18 Vörös riadó! Értesítem a moderátort!    Válasz az eredeti szöveg beidézésével Válasz erre

Amikor bejelentették, hogy Whedon és kompániája fog gyámkodni az Agents of Shield sorozat felett, akkor rögtön azt feltételeztem hogy egy alaposan átgondolt, lassan de biztosan építkező és - nyilván tévés keretek között - nagy dolgok felé tartó történetet fogunk kapni. Az első pár epizód után ez a feltételezés szép lassan halványodott vissza egy bátortalan reménykedésbe, hogy azért csak lesz itt még valami.

Azzal viszont minden korábbi tapasztalat ellenére sem számoltam, hogy ez a bagázs hibátlan pókerarccal fog a képünkbe hazudni és egy rohadt nagy vörös heringet lóbál majd előttünk sok-sok epizódon keresztül. Teljesen gyanútlanul kajáltam be a félrevezetést, hogy itten bizony Coulson feltámadása a nagy etvasz, és ezt a mézesmadzagot kellene követni az egész évadban; és egyre csalódottabban szemléltem a nem túl átütő fejleményeket. Szép munka volt, na.

A mostani fordulatok és az eddig felépített cselekményszálakra és karakterekre gyakorolt hatásuk végül csak felnőttek az elvárásokhoz, az alacsonyabb költségvetés ellenére megint egy nagyon ígéretes sorozat képe bontakozik ki, és végre megint tudja várni az ember az újabb epizódokat.

Attól tartok viszont, hogy végzetes hiba volt az ütemet teljesen alárendelni a mozis univerzum időzítéseinek, és túlságosan sokáig húzták a dolgot, elvesztegették a nézők jóindulatát és innen már nincs visszaút. Nem hiszem hogy több célzással és előre utalással ez elkerülhető lett volna, ráadásul akkor a CA2 hatásosságát dobták volna el; talán az lehetett volna a megoldás ha nem a tévés szezon elején indítanak, hanem valamikor az idei év elején...

Abban lehet azért még bízni, hogy amíg a Marvel mozifilmek sikeresek, addig ez a lendület talán fel tudja még kapni a sorozatot is. A végre a helyére kerülni látszó színvonalat elnézve nagy kár lenne érte. Talán egy átütő évadzáró még helyreteheti a dolgokat.
feketeninja

#2678 2014. április 17. 01:09 Vörös riadó! Értesítem a moderátort!    Válasz az eredeti szöveg beidézésével Válasz erre

Szerintem sem volt rossz, ámbár én inkább amolyan átvezető résznek éltem meg. Mondjuk ez betudható annak, hogy Ward kapcsán kissé felborzolták a kedélyeket és nem tettek pontot a dologra. Remélem tökösek lesznek és
a végén Sky kinyírja dühtöl eltorzulva, miután letörölte a könnyeket az arcáról. Ha kiderül, hogy Ward csak megjátssza a rosszfiút, az a legkevésbé sem fog tetszeni. Túl sok ügynököt nyírt ki ahhoz, hogy minden visszaálljon a régi kerékvágásba.

btw.: A zárásban asszem ismét felbukkan majd
Nick Fury.
Jaime Lannister
Őrmester

Küldök emilt Jaime Lannister részére  Jaime Lannister profilja  Jaime Lannister kommentjei 

#2677 2014. április 17. 00:33 Vörös riadó! Értesítem a moderátort!    Válasz az eredeti szöveg beidézésével Válasz erre

nagyon jó rész volt ismét! Agent Ward for president!
Jabba boy

Küldök emilt Jabba boy részére  Jabba boy profilja  Jabba boy kommentjei 

#2676 2014. április 16. 22:30 Vörös riadó! Értesítem a moderátort!    Válasz az eredeti szöveg beidézésével Válasz erre

Mostani S.H.I.E.L.D. epizód is baró volt; aki korábban esetleg elkaszálta a sorozatot, annak javaslom a folytatást, mert nagyon összekapták magukat a készítők.
Damoqles

Küldök emilt Damoqles részére  Damoqles profilja  Damoqles kommentjei 

#2675 2014. április 16. 14:46 Vörös riadó! Értesítem a moderátort!    Válasz az eredeti szöveg beidézésével Válasz erre

Joda, ne bomolj, nézd már azt a tomport!
Válasz asadasad22 #2673 hozzászólására
Oldalak:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10   »108
Kultúra \\ Moziguru HQ \\ The Avengers

HARDWiRED™

Szalonna álcázó központ

- 1997-2014 © Minden Jog Fenntartva!

Video és számítógépes játék centrum -

PC Xbox 360 PS3 Wii Playstation 2 PS2 Mozi Trailer 3D Képek