HARDWiRED Szalonna Álcázó Központ, játékok, PC, Wii, PlayStation, PS2, X360, PS3, Playstation 3
user pass

Kultúra \\ Moziguru HQ \\ The Avengers
[Beteszem a kedvenceim közé] Oldalak:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10   »123
feketeninja
A Szent megváltó Topimaci bizalmasa

feketeninja profilja  feketeninja kommentjei 

#3059 2014. július 30. 17:04 Vörös riadó! Értesítem a moderátort!    Válasz az eredeti szöveg beidézésével Válasz erre

Jött egy új GotG promo, de nem linekelem és senki nem nézheti meg. Én is erős voltam.

Grifter

Küldök emilt Grifter részére  Grifter profilja  Grifter kommentjei 

#3058 2014. július 30. 15:52 Vörös riadó! Értesítem a moderátort!    Válasz az eredeti szöveg beidézésével Válasz erre

Vagy előhúznak egy beszállítót ;)
Válasz feketeninja #3055 hozzászólására
Damoqles

Küldök emilt Damoqles részére  Damoqles profilja  Damoqles kommentjei 

#3057 2014. július 30. 15:50 Vörös riadó! Értesítem a moderátort!    Válasz az eredeti szöveg beidézésével Válasz erre

Nekem kettőt. Te köcsög.
Válasz Jodakapista #3056 hozzászólására
Jodakapista

Küldök emilt Jodakapista részére  Jodakapista profilja  Jodakapista kommentjei 

Kvízsó Szőrmi aka Teliszáj

#3056 2014. július 30. 15:46 Vörös riadó! Értesítem a moderátort!    Válasz az eredeti szöveg beidézésével Válasz erre

Már csak egyet kell aludni!

Ohwait

bocs
feketeninja

#3055 2014. július 30. 15:26 Vörös riadó! Értesítem a moderátort!    Válasz az eredeti szöveg beidézésével Válasz erre

Mondjuk nem kell odamenniük

Ja, majd a webshopban rendelnek egy adag vibraniumot.:D
Válasz Grifter #3054 hozzászólására
Grifter

#3054 2014. július 30. 15:08 Vörös riadó! Értesítem a moderátort!    Válasz az eredeti szöveg beidézésével Válasz erre

Ez nem éppen az átláthatatlan konteo szint - nagyon valószínű, hogy így lesz :)
(Mondjuk nem kell odamenniük, de amire gondolsz az sztem is stimmel.)
Válasz feketeninja #3053 hozzászólására
feketeninja

#3053 2014. július 30. 14:57 Vörös riadó! Értesítem a moderátort!    Válasz az eredeti szöveg beidézésével Válasz erre

Kevin Feige egyik interjúja és a törött Cap pajzs láttán azt tippelem, hogy Cap pajzsa eltörik az Avengers 2-ben és mivel új kell neki, ezért az egyetlen logikus úticél egy későbbi filmben: Wakanda...

http://collider.com/kevin-feige-avengers-age-of-ultron-thanos/

It's more likely that we'll see some of the existing African American or African African characters come to life,
SBKMozes
A Morzsológyomrú Rohamgiliszták jó útra térítője

Küldök emilt SBKMozes részére  SBKMozes profilja  SBKMozes kommentjei 

#3052 2014. július 30. 12:11 Vörös riadó! Értesítem a moderátort!    Válasz az eredeti szöveg beidézésével Válasz erre

nem, csupán válaszoltam a kérdésedre. de valóban, hagyjuk a témát, valóban mindenkinek jobb. ja és szívesen.
Válasz Grifter #3045 hozzászólására
Véraláfutás
Véraláfutás a Szibériai Gyapjasfülű Hómalacok barátja

Küldök emilt Véraláfutás részére  Véraláfutás profilja  Véraláfutás kommentjei 

#3051 2014. július 30. 10:28 Vörös riadó! Értesítem a moderátort!    Válasz az eredeti szöveg beidézésével Válasz erre

Kollégát is shotgunozom, ha lefáraszt, de mint embert attól még csípem a búráját. Remélem élesebb lett a fókusz a téma kapcsán , ami már Nemecseket is lepipál túlrágásban :)

ui.
Az ilyen HW-t lefingó szösszeneteken mindig jót röhögök, meg az érveken is.
Válasz Comaduster #3050 hozzászólására
Comaduster
Comaduster a Szöszmögélő Pömpenyulak Szent körömreszelőjének Őre

Küldök emilt Comaduster részére  Comaduster profilja  Comaduster kommentjei 

#3050 2014. július 30. 09:50 Vörös riadó! Értesítem a moderátort!    Válasz az eredeti szöveg beidézésével Válasz erre

Mondtam hogy nem fogom megvédeni, megvédi ő magát ha akarja. Csak nem szeretném azt, hogy olyan dolgokat gondolnátok bele, ami nem is úgy van ahogy képzelitek.
Persze ki vagyok én, hogy bírálni merem a HW közösség éleslátását, és mindenen túlmutató szakmai hozzáértését. :)
Válasz Véraláfutás #3049 hozzászólására
Véraláfutás

#3049 2014. július 30. 09:17 Vörös riadó! Értesítem a moderátort!    Válasz az eredeti szöveg beidézésével Válasz erre

egy elképesztően értelmes srácról van szó

Az lehet, de az ilyen nárcisztikus rokokónak tarisznyás bulin van inkább örömtábora, olvasni fáj.
Válasz Comaduster #3048 hozzászólására
Comaduster
Comaduster a Szöszmögélő Pömpenyulak Szent körömreszelőjének Őre

Küldök emilt Comaduster részére  Comaduster profilja  Comaduster kommentjei 

#3048 2014. július 30. 09:02 Vörös riadó! Értesítem a moderátort!    Válasz az eredeti szöveg beidézésével Válasz erre

Az első mondatodat nem értem, mi köze van egymáshoz ennek a 2 dolognak? :)
A másodikra meg nem is mondok inkább semmit, többször is beszélgettünk már, és egy elképesztően értelmes srácról van szó.
Válasz Krissal #3046 hozzászólására
Damoqles

Küldök emilt Damoqles részére  Damoqles profilja  Damoqles kommentjei 

#3047 2014. július 30. 08:30 Vörös riadó! Értesítem a moderátort!    Válasz az eredeti szöveg beidézésével Válasz erre

Én már meg is fejtettem a faszit:
Megha(j)lok a határtalanság kandiscukorszínű, gyakran tükörre borotvált neuronmozaik-bódhiszattvái előtt, akik nélkül ez a könyv nem úgy vagy egyáltalán nem állt volna össze : Aleister Crowley, Alexey Tegin, Brian Eno, China Miéville, Gary & Dwayne Dassing, Grant Morrison, Headhunterz, Hunter S. Thompson, King Mob, Spider Jerusalem, Steve Reich, Warren Ellis, William Gibson, Karl Learmont Zoog.
(a könyvéből)
Válasz Krissal #3046 hozzászólására
Krissal
Krissal a Szöszmögélő Pömpenyulak Szent körömreszelőjének Őre

Krissal profilja  Krissal kommentjei 

#3046 2014. július 30. 06:40 Vörös riadó! Értesítem a moderátort!    Válasz az eredeti szöveg beidézésével Válasz erre

Átgondolva, néha azért nem értesz ám dolgokat, mert ilyen szarokat olvasol, értékelhetetlen fos ez a cikk. Nem bírom, amikor valaki csak azért gyárt kretén dolgokat, hogy egyéniséget emuláljon magának.
Válasz Comaduster #3030 hozzászólására
Grifter

#3045 2014. július 30. 03:58 Vörös riadó! Értesítem a moderátort!    Válasz az eredeti szöveg beidézésével Válasz erre

Tehát az fogalmazódott meg benned, hogy a '90-es évek végén sokat olvasott Magyar Narancsot, ezért ír így 2014-ben a saját blogján?

Szeretném az egész hitközség nevében kifejezni a hálámat, amiért megnyilatkozzál nékünk Mózes!
Nem kisebb megtiszteltetés a freskók királyának meglátása, ki értő szemmel szúrta ki egy kismadár első szárnypróbálgatását!

Félreértés ne essék, Dante vagy Véraláfutás véleménye, az egy vélemény. Kifejezésre juttatták nemtetszésüket.
De ez a dilettáns szakértés ... :D

Szerintem kanyarodjunk vissza az Avengershez, hagyjuk ezt a Győzikézést, jobb lesz úgy mindenkinek.
Válasz SBKMozes #3043 hozzászólására
ent666

Küldök emilt ent666 részére  ent666 profilja  ent666 kommentjei 

#3044 2014. július 30. 03:04 Vörös riadó! Értesítem a moderátort!    Válasz az eredeti szöveg beidézésével Válasz erre

kicsit?
el tudom képzelni, ahogy minden egyes alkalommal azon röhögtek, ahogy a kommentelők egyik része anyázott, hogy ez mekkora baromság, a másik felük pedig mindig komoly levezetésekkel megpróbálta megfejteni miről szólt az írás :)
Válasz LY #3038 hozzászólására
SBKMozes

#3043 2014. július 30. 01:22 Vörös riadó! Értesítem a moderátort!    Válasz az eredeti szöveg beidézésével Válasz erre

de ugye ez nem azt jelenti, hogy akkor automatikusan szeretni kell?
teszemazt úgy kerülnek egy mondatba, hogy dolgoztak ugyanott
Válasz Grifter #3041 hozzászólására
feketeninja

#3042 2014. július 30. 01:15 Vörös riadó! Értesítem a moderátort!    Válasz az eredeti szöveg beidézésével Válasz erre

Off.: Ki a f*szt érdekel?
Grifter

#3041 2014. július 30. 01:12 Vörös riadó! Értesítem a moderátort!    Válasz az eredeti szöveg beidézésével Válasz erre

//off

Az úriember nem éppen a senki kategória. Vagy 10 éve folyik az internetből (http://www.ld50.hu), van könyve (http://www.damagereport.hu), mindenféle kalandja a felsőoktatással, meg még jó pár megjelenése random helyeken.

Megvédeni nem kívánom (el se olvastam amiről a vita folyik), de többször találkoztam vele és erősen kétlem, hogy Winkler-t és Para-Kovácsot utánozná :D (Bevallom, azt sem értem, hogy ezen két ember hogy került egy mondatba ^^ )
LY

Küldök emilt LY részére  LY profilja  LY kommentjei 

#3040 2014. július 30. 00:59 Vörös riadó! Értesítem a moderátort!    Válasz az eredeti szöveg beidézésével Válasz erre

Na hát az AICN-en is egyedül Harry-t nem olvasom soha :D kritika legalább fele róla szól, de ki a f***t érdekel?
Válasz Véraláfutás #3039 hozzászólására
Véraláfutás

#3039 2014. július 30. 00:45 Vörös riadó! Értesítem a moderátort!    Válasz az eredeti szöveg beidézésével Válasz erre

+100
Bár én shotgunban gondolkodom ilyen "zavar a fogad fiam, köpd ki" szófosoknál.
De ő is megerősített abban, hogy erre el kell menni. Mondjuk jobban örültem volna, ha ezt az első bekezdésben letudja.
Válasz LY #3031 hozzászólására
LY

#3038 2014. július 30. 00:27 Vörös riadó! Értesítem a moderátort!    Válasz az eredeti szöveg beidézésével Válasz erre

Jaja, ez a baj amikor valaki még nem találta meg a saját hangját. Aztán van akinek sosem sikerül...

Geekz-en volt akinek meg nem ez volt a baja, hanem hogy teljesen lehetetlen volt olvasni, kicsit mintha provokálni is akartak volna vele...
Válasz SBKMozes #3037 hozzászólására
SBKMozes

#3037 2014. július 30. 00:19 Vörös riadó! Értesítem a moderátort!    Válasz az eredeti szöveg beidézésével Válasz erre

úgy értem, Winklerhez akar nagyon hasonlítani és ezért túlpörgeti azt a stílust, minden lehetséges és lehetetlen helyre bepasszírozva. magával Winkler stílusával semmi bajom, sőt
Válasz LY #3036 hozzászólására
LY

#3036 2014. július 30. 00:14 Vörös riadó! Értesítem a moderátort!    Válasz az eredeti szöveg beidézésével Válasz erre

Az olvashatóságnak mindig fontosabbnak kell lennie, mint a stílusnak, egyébként sztem Winkler is sokkal folytonosabban ír, Karotta meg aztán főleg.
Válasz SBKMozes #3035 hozzászólására
SBKMozes

#3035 2014. július 29. 23:46 Vörös riadó! Értesítem a moderátort!    Válasz az eredeti szöveg beidézésével Válasz erre

a szerző a cikknek tűnő valamiben tökéletesen összefoglalja az érzést, ami a második bekezdés után megfogalmazódott bennem:
AHAKUSS

túl sok Winklert és Para-Kovácsot olvasott
Válasz Comaduster #3030 hozzászólására
Oldalak:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10   »123
Kultúra \\ Moziguru HQ \\ The Avengers

HARDWiRED™

Szalonna álcázó központ

- 1997-2014 © Minden Jog Fenntartva!

Video és számítógépes játék centrum -

PC Xbox 360 PS3 Wii Playstation 2 PS2 Mozi Trailer 3D Képek