HARDWiRED Szalonna Álcázó Központ, játékok, PC, Wii, PlayStation, PS2, X360, PS3, Playstation 3
user pass

2006. május 10. szerda

MARK OF CHAOS INTRO!!!!

Dixie Flatline, 16:07 - PC X360 - Játék: Akció - ADATLAP - (82 komment)

() Akinek tetszett a Metal Gear Solid 4 trailer, az most kapaszkodjon, mert hazai vizekre evezünk a Digic Pictures ladikjában. Megérkezett a várva várt, földbedöngölő MARK OF CHAOS INTRO, ami előtt úgy váltak ketté az ámulattól az E3-on résztvevő újságírók, mint Mózes előtt a Vörös Tenger.

Ezt a múvit egyébként a 2006-os Siggraph animációs fesztivál Electronic Theater c. eseményén is bemutatják, az elmúlt év legbüntetőbb számítógépes animációs filmjei között. A káosz erői King Konggal, a Pixar új rövidfilmjével, a One Man band-del és az ILM 2006-os felhozatalával fog szkanderezni.

!!!MARK OF CHAOS INTRO!!!

Hírek & Cikkek \\ Hír hegyek \\ MARK OF CHAOS INTRO!!!!
[Beteszem a kedvenceim közé] Oldalak:   1 2 3 4
bendi
Harci szőrzet elemző

Küldök emilt bendi részére  bendi profilja  bendi kommentjei 

#85 2006. június 1. 09:04 Vörös riadó! Értesítem a moderátort!    Válasz az eredeti szöveg beidézésével Válasz erre

A Digic Pictures honlapján megjelent a movie nagyfelbontású, jó minőségű változata. www.digicpictures.com
Megéri letölteni, mert más élmény...
Piftuka
Piftuka, a Belső Szentély Őre

Piftuka profilja  Piftuka kommentjei 

#84 2006. május 27. 13:21 Vörös riadó! Értesítem a moderátort!    Válasz az eredeti szöveg beidézésével Válasz erre

most már csak egy ID nextgen Motoros Space hulkot akarok aztán meg is halhatok......
Csatlakozom! Bár én nem kívánnék Next Gen grafikát. Elég lenne egy Quake III. szintű motorral elkészített Space Hulk is. /Az legalább futna a gépemen. :) /

Csak tényleg porolná már le valaki, és újítaná fel azt a remek alkotást!
Válasz sanguinius #80 hozzászólására
Piftuka

#83 2006. május 27. 13:18 Vörös riadó! Értesítem a moderátort!    Válasz az eredeti szöveg beidézésével Válasz erre

Ez a render pedig elképesztően szenzációs. Én is úgy vagyok vele, hogy egészestés filmként is szívesen megnéznék egy ilyen színvonalú alkotást.
Piftuka

#82 2006. május 27. 13:15 Vörös riadó! Értesítem a moderátort!    Válasz az eredeti szöveg beidézésével Válasz erre

Minden tulzas nelkul egy csoda ez a render...

Az egyetlen gondom az , hogy nem tudtuk meg mi lett az ijjasszal!

Én direkt visszatekertem a múvit annál a résznél, s nekem úgy tűnik, hogy piszok gyorsan elsuhan, félreugrik (látnivélem elmosódó alakját), így a démon nem tapossa le.
Válasz [HW]Birdy #8 hozzászólására
Rounin
A Hős, ki megmentette az utolsó Küpüegeret!

Küldök emilt Rounin részére  Rounin profilja  Rounin kommentjei 

#81 2006. május 12. 16:12 Vörös riadó! Értesítem a moderátort!    Válasz az eredeti szöveg beidézésével Válasz erre

most már csak egy ID nextgen Motoros Space hulkot akarok aztán meg is halhatok......
Ahm..azért ennyire szerencsénk nem lesz sajnos T_T Max. egy lelkes modkészítő csapat hoz ki olyat.
Válasz sanguinius #80 hozzászólására
sanguinius
sanguinius, a Cyberspace szamurája

Küldök emilt sanguinius részére  sanguinius profilja  sanguinius kommentjei  Honlap csekkolása

#80 2006. május 11. 22:43 Vörös riadó! Értesítem a moderátort!    Válasz az eredeti szöveg beidézésével Válasz erre

Istentelen URalom a trailer.

Amúgy is elfogult vagyok a warhammerrel szemben de ez...

ez...

A régi 90-95-ös warhammer feeling jön át ezerrel, imádom.

Grifter
A Szent megváltó Topimaci bizalmasa

Küldök emilt Grifter részére  Grifter profilja  Grifter kommentjei 

#79 2006. május 11. 14:42 Vörös riadó! Értesítem a moderátort!    Válasz az eredeti szöveg beidézésével Válasz erre

:.)

Ez vmi ... nincs rá szó :]
shame_
Újkrumpli

Küldök emilt shame_ részére  shame_ profilja  shame_ kommentjei 

#78 2006. május 11. 14:38 Vörös riadó! Értesítem a moderátort!    Válasz az eredeti szöveg beidézésével Válasz erre

nemtom, nekem a hellgate viszi eddig a pálmát. ez is nagyon jó, de valahogy túl rövid, túl gyors..
Rounin

#77 2006. május 11. 14:31 Vörös riadó! Értesítem a moderátort!    Válasz az eredeti szöveg beidézésével Válasz erre

Így azért érthetőbb a kérdés ;P
Hát hm.. a káosz minden el akar pusztítani, beolvasztani, etc. (hűdegonosz ugyebár, ha a naaagy belénknevelt normát nézzük). Az elfek pedig bármilyen gőgösek is, tudják, hogy nagyobb esélyük van, ha legalább golyófogóként van pár szövetséges (még ha csak érdekből is). Szóval miért ne mentené meg :p

j3st3r: kösz a megerősítést, mégsem emlékeztem rosszul ^^"
Razorjack
Razorjack, a Szamovárorrú Kakasok bolygójának felfedezője

Razorjack profilja  Razorjack kommentjei 

#76 2006. május 11. 13:41 Vörös riadó! Értesítem a moderátort!    Válasz az eredeti szöveg beidézésével Válasz erre

Teh, lehet, hogy van sztorija a játéknak, lehet, hogy ez kiderül?
Ez nem egy fél perces film ám... :)
Válasz Re@per #72 hozzászólására
j3st3r
Felderítő

Küldök emilt j3st3r részére  j3st3r profilja  j3st3r kommentjei 

#75 2006. május 11. 10:36 Vörös riadó! Értesítem a moderátort!    Válasz az eredeti szöveg beidézésével Válasz erre

Ezzel vitaba szalnek. A keltak elegge kiforrott eredetmitosszal rendelkeztek. Az elfek, vagy ahogy a keltak hivtak, a Sidhe (ejtsd a Sii), mindig is resze voltak tortenelmuknek. Nem beszelve a teremto erorol, amit ha jol emlekszem, Dagda Samilmanac neven ismertek, stb.
Tolkien nyelveszprofesszorkent a kelta es german irasokhoz talalt ki hattermeseket, illetve az irott forrasoknak probalt melyebb gyokereket teremteni.
bendi
Harci szőrzet elemző

Küldök emilt bendi részére  bendi profilja  bendi kommentjei 

#74 2006. május 11. 08:27 Vörös riadó! Értesítem a moderátort!    Válasz az eredeti szöveg beidézésével Válasz erre

Az elfeket a jelenlegi formájukban Tolkien találta ki. Tolkien eredeti célja valamiféle egységes angolszász mondavilág megalkotása volt, mivel az angoloknak nem volt összefogó jellegű eredetmítoszuk, csak mindenféle népmeséik, legtöbbször apró átlátszó tündérek rosszalkodásairól.
Az első meséiben Tolkien tündéi most is együtt élnek velünk, csak rejtőzködnek és kicsik, mint a népmesékben. Ahogyan Tolkien mítoszai lassan kiegészítették egymást, úgy tisztult le a koncepció és szakadt el az eredeti forrástól.
Így alakult ki a manapság ismeretes "előfaj" elképzelés.
(Lásd: Elveszett mesék könyve)
Hmuda
Hmuda tábornagy

Küldök emilt Hmuda részére  Hmuda profilja  Hmuda kommentjei 

#73 2006. május 11. 03:58 Vörös riadó! Értesítem a moderátort!    Válasz az eredeti szöveg beidézésével Válasz erre

Gondolom ugyanazon okból, amiért egy amcsi katona megmentené meg egy britt katona életét, ha azt épp egy barnabőrű, szakállas egyén próbálná kegyetlen módon kivégezni.
Válasz Re@per #72 hozzászólására
Re@per

Küldök emilt Re@per részére  Re@per profilja  Re@per kommentjei 

#72 2006. május 11. 01:55 Vörös riadó! Értesítem a moderátort!    Válasz az eredeti szöveg beidézésével Válasz erre

A "mit keres ott az a tünde" nem annyira szó szerint értendő, hanem úgy, hogy: dramaturgiailag mi a szerepe: Mi a túróért menti meg a hadvezért?
Válasz Rounin #71 hozzászólására
Rounin

#71 2006. május 11. 01:23 Vörös riadó! Értesítem a moderátort!    Válasz az eredeti szöveg beidézésével Válasz erre

Az orkok meg az elfek meg a többi elösször legeslegelösszőr hól jelent meg?

Tolkiennél :)

Az elfek az északi mitológiából származnak, az orkokat Tolkien találta ki.
Konkrétan az elfeket asszem leginkább a Sidhe (sí) észak-ír 'tündék' ihlették :) És ha mégsem, akkor jól beégtem ;)

Re@per: mit keresne? Erdő..felperzselve... egy erdőtünde mit akarhat? Talán bosszúra szomjazik? Talán csak kémkedik a portyázók után? A démont meg valószínűleg egy káoszsorci idézte meg :p Vagy jött az magától is...
Válasz Luftwaffe #65 hozzászólására
Re@per

Küldök emilt Re@per részére  Re@per profilja  Re@per kommentjei 

#70 2006. május 11. 00:30 Vörös riadó! Értesítem a moderátort!    Válasz az eredeti szöveg beidézésével Válasz erre

Nagyon szép és jó videó, csak a sztorival van egy kis bajom. Konkrétan azzal, hogy mit is keres pontosan ott az a szníki-ninja kinézetű arc, aki megmenti hősünket, majd rázuhan (?) az a brutál megadémon?

A csatajelenetek egyébként első osztályúak.
rune

Küldök emilt rune részére  rune profilja  rune kommentjei  Honlap csekkolása

#69 2006. május 11. 00:13 Vörös riadó! Értesítem a moderátort!    Válasz az eredeti szöveg beidézésével Válasz erre

Kész vége feladom. EZ MINDENT ÜT!!!
Gratula a srácoknak. Remélem nyernek.
DeadMan
Felderítő

Küldök emilt DeadMan részére  DeadMan profilja  DeadMan kommentjei 

#68 2006. május 10. 23:24 Vörös riadó! Értesítem a moderátort!    Válasz az eredeti szöveg beidézésével Válasz erre

A párom hozzászólása:

"...ha film lett volna, elnéztem volna még egy darabig!"
DeadMan
Felderítő

Küldök emilt DeadMan részére  DeadMan profilja  DeadMan kommentjei 

#67 2006. május 10. 23:23 Vörös riadó! Értesítem a moderátort!    Válasz az eredeti szöveg beidézésével Válasz erre

...azért ez kicsit bonyolultabb.

Mindenesetre a fantasy irodalomban gyakorlatilag az összes fellelhető mitológiai alakot és szörnyet felhasználták.
A Warhammer világa különösen kiváló, ha a dark fanasy-t szereti valaki. A 40k-t olvasva pedig (már ha valaki fel is fogja és átérzi a hangulatát) eléggé elborulhat az ember.

Ajánlott irodalom: Ian Watson magyarul megjelent művei.
Válasz Luftwaffe #65 hozzászólására
Deathcrow
Padavan

Küldök emilt Deathcrow részére  Deathcrow profilja  Deathcrow kommentjei 

#66 2006. május 10. 23:10 Vörös riadó! Értesítem a moderátort!    Válasz az eredeti szöveg beidézésével Válasz erre

Ez a videó büntet. Ennyi. Pont.
Luftwaffe
Luftwaffe tábornagy

Küldök emilt Luftwaffe részére  Luftwaffe profilja  Luftwaffe kommentjei  Honlap csekkolása

Kvízsó Szőrmi aka Teliszáj

#65 2006. május 10. 22:30 Vörös riadó! Értesítem a moderátort!    Válasz az eredeti szöveg beidézésével Válasz erre

Tolkiennél :)

Az elfek az északi mitológiából származnak, az orkokat Tolkien találta ki.
Válasz Picigabor #64 hozzászólására
Picigabor
Topimaci felderítőszázad taktikai tisztje

Küldök emilt Picigabor részére  Picigabor profilja  Picigabor kommentjei 

#64 2006. május 10. 22:20 Vörös riadó! Értesítem a moderátort!    Válasz az eredeti szöveg beidézésével Válasz erre

Guminyinnya
7. Ezüstbundás Hörgőborz ezred parancsnoka

Küldök emilt Guminyinnya részére  Guminyinnya profilja  Guminyinnya kommentjei 

#63 2006. május 10. 22:11 Vörös riadó! Értesítem a moderátort!    Válasz az eredeti szöveg beidézésével Válasz erre

Ajánlom figyelmedbe :)

http://www.games-workshop.com/
Válasz Picigabor #62 hozzászólására
Picigabor
Topimaci felderítőszázad taktikai tisztje

Küldök emilt Picigabor részére  Picigabor profilja  Picigabor kommentjei 

#62 2006. május 10. 22:07 Vörös riadó! Értesítem a moderátort!    Válasz az eredeti szöveg beidézésével Válasz erre

Most hogy mondod :) milyen igaz....kár hogy nem ismerem annyira a warhammer világát.
Válasz [HW]Freak #60 hozzászólására
Guminyinnya
7. Ezüstbundás Hörgőborz ezred parancsnoka

Küldök emilt Guminyinnya részére  Guminyinnya profilja  Guminyinnya kommentjei 

#61 2006. május 10. 22:07 Vörös riadó! Értesítem a moderátort!    Válasz az eredeti szöveg beidézésével Válasz erre

Sok minden mást is átvettek a WH-ból, hogy csak egyet említsek, az orkokat...

Ehh, közben Freak beelőzött :)
Válasz Picigabor #58 hozzászólására
Oldalak:   1 2 3 4
Hírek & Cikkek \\ Hír hegyek \\ MARK OF CHAOS INTRO!!!!

HARDWiRED™

Szalonna álcázó központ

- 1997-2014 © Minden Jog Fenntartva!

Video és számítógépes játék centrum -

PC Xbox 360 PS3 Wii Playstation 2 PS2 Mozi Trailer 3D Képek