HARDWiRED Szalonna Álcázó Központ, játékok, PC, Wii, PlayStation, PS2, X360, PS3, Playstation 3
user pass

Játékaddikt empórium \\ Konzolháború \\ Harci Aréna - Bunyós Játékok (DOA, MK, VF, Tekken és bármi más )
[Beteszem a kedvenceim közé] Oldalak:   1 2 3 4 5 6 7
Fleko
Fleko, a Szamovárorrú Kakasok bolygójának felfedezője

Fleko profilja  Fleko kommentjei 

#174 2009. június 20. 00:49 Vörös riadó! Értesítem a moderátort!    Válasz az eredeti szöveg beidézésével Válasz erre

Egész hétvégén (nekünk főleg este) élő közvetítés a devastation-ről, mai program:

- Tekken 6: Bloodline Rebellion
- Marvel vs Capcom 2
- Tatsunoko vs Capcom
- Street Fighter III: Third Strike
- SF4 Exhibition Matches
and More!

http://www.devastationevent.com/games

stream: http://www.ustream.tv/channel/djwheat
Bullitt
Man in Black élenjáró ügynöke

Bullitt profilja  Bullitt kommentjei 

#173 2006. június 29. 12:51 Vörös riadó! Értesítem a moderátort!    Válasz az eredeti szöveg beidézésével Válasz erre

fele kivégzéseket a tom & jerryből lopták :)
Válasz [HW]Freak #171 hozzászólására
[HW]Freak
A HW PÁPÁJA

Küldök emilt [HW]Freak részére  [HW]Freak profilja  [HW]Freak kommentjei 

#172 2006. június 20. 19:16 Vörös riadó! Értesítem a moderátort!    Válasz az eredeti szöveg beidézésével Válasz erre

És akkor még1 adag

MK: Deception alternative fatalityk

http://www.youtube.com/watch?v=GIC3q8s1xCY&search=mortal%20ko mbat

illetve

MK: Deadly Alliance kivégzések

http://www.youtube.com/watch?v=CNFJ-_zUpbU&search=mortal%20ko mbat
[HW]Freak
A HW PÁPÁJA

#171 2006. június 20. 19:11 Vörös riadó! Értesítem a moderátort!    Válasz az eredeti szöveg beidézésével Válasz erre

Valamelyik fórumba beraktam még pár hónapja, isten se tudja.

Mind1 itt van...a supreme demonstration amiből jól látszik, hogy MKIII-tól fölfelé már a véresből inkább LOLka kivégzések lettek ;)

http://www.youtube.com/watch?v=eVq1kvXaMMM&search=mortal%20ko mbat
Válasz Grifter #170 hozzászólására
Grifter
A Szent megváltó Topimaci bizalmasa

Küldök emilt Grifter részére  Grifter profilja  Grifter kommentjei 

#170 2006. június 20. 19:05 Vörös riadó! Értesítem a moderátort!    Válasz az eredeti szöveg beidézésével Válasz erre

A múltkori összes MK Trilogy kivégzések videó után

???

Ezt most láttam meg:
Az EA nem hibazik:)

wtf?:D
Válasz [HW]Freak #169 hozzászólására
[HW]Freak
A HW PÁPÁJA

#169 2006. június 20. 18:41 Vörös riadó! Értesítem a moderátort!    Válasz az eredeti szöveg beidézésével Válasz erre

A múltkori összes MK Trilogy kivégzések videó után nagyjából ugyenez de MK: Deception tartalommal.

http://www.youtube.com/watch?v=CGjxfXuRYU8&search=mortal%20ko mbat

Illetve MK Shaolin Monks tartalommal

http://www.youtube.com/watch?v=BMuqCSZXzbs&search=mortal%20ko mbat
K.Feri 69
K.Feri 69, a Cyberspace szamurája

Küldök emilt K.Feri 69 részére  K.Feri 69 profilja  K.Feri 69 kommentjei 

#168 2005. március 5. 21:31 Vörös riadó! Értesítem a moderátort!    Válasz az eredeti szöveg beidézésével Válasz erre

Na megvan a Fight Night Round 2. Hihetetlen jo jatek,annak aki szereti az okolvivast. A karakterek szinte lemasznak a kepernyorol. Uj technikak is vannak,mint a szuper eros utes(haymaker)amivel ha jo utemben talalunk,akar egy utesbol is lehet KO-t elerni. Rengeteg helyszin,viszont meg mindig keves okolvivo,szerintem. A zenek hangulatosak. Az EA nem hibazik:)
K.Feri 69

#167 2005. március 3. 08:53 Vörös riadó! Értesítem a moderátort!    Válasz az eredeti szöveg beidézésével Válasz erre

A heten akarom beszerezni. Az elsot tobbszor is kijatszottam,es kivancsi vagyok milyen ujitasok vannak az uj reszben.
Válasz Warhawk #166 hozzászólására
Warhawk
Warhawk, a Belső Szentély Őre

Küldök emilt Warhawk részére  Warhawk profilja  Warhawk kommentjei  Honlap csekkolása

#166 2005. március 3. 08:21 Vörös riadó! Értesítem a moderátort!    Válasz az eredeti szöveg beidézésével Válasz erre

Egyenlore a hype-trio huzza felfele a pontszamokat (Gamespy-100%, IGN-93%, Gamespot-92%). Majd ugy egy honap mulva meglesz a korulbeluli pontszam. :)

Btw, Fight Night2-t probalta mar valaki? Milyen lett?
Válasz K.Feri 69 #165 hozzászólására
K.Feri 69

#165 2005. március 3. 07:39 Vörös riadó! Értesítem a moderátort!    Válasz az eredeti szöveg beidézésével Válasz erre

Na Tekken 5 is megjelent,allitolag nagyon jo pontokat kapott.
Petyus
Petyus, a Belső Szentély Őre

Küldök emilt Petyus részére  Petyus profilja  Petyus kommentjei 

#164 2005. február 13. 22:35 Vörös riadó! Értesítem a moderátort!    Válasz az eredeti szöveg beidézésével Válasz erre

Azt hiszem eleve csak D paddel lehet irányítani, ez GC-n eléggé öngyilkosságnak hangzik. =)
Válasz Tibre #161 hozzászólására
Tibre
Tibre tábornagy

Küldök emilt Tibre részére  Tibre profilja  Tibre kommentjei 

#163 2005. február 13. 21:34 Vörös riadó! Értesítem a moderátort!    Válasz az eredeti szöveg beidézésével Válasz erre

nem sajna
Válasz Warhawk #162 hozzászólására
Warhawk

Küldök emilt Warhawk részére  Warhawk profilja  Warhawk kommentjei  Honlap csekkolása

#162 2005. február 13. 21:32 Vörös riadó! Értesítem a moderátort!    Válasz az eredeti szöveg beidézésével Válasz erre

Szvsz a tobbi platformra sem lett tul jo. Guilty Gear GC-re nem jelent meg?
Válasz Tibre #161 hozzászólására
Tibre
Tibre tábornagy

Küldök emilt Tibre részére  Tibre profilja  Tibre kommentjei 

#161 2005. február 13. 21:27 Vörös riadó! Értesítem a moderátort!    Válasz az eredeti szöveg beidézésével Válasz erre

Kéne vmi 2d-s cucc,de gc-re asszem csak capcom vs snk van,amit a rivjúk szerint jól el is csesztek a többi platform verziójaihoz képest.Ezt más is megtudja erősíteni?
Warhawk

#160 2005. február 13. 21:10 Vörös riadó! Értesítem a moderátort!    Válasz az eredeti szöveg beidézésével Válasz erre

Huhh, survival mode normalon Kasumival 77 wins... Enyhen elzsibbadt a kezem...:D
Petyus

#159 2005. február 7. 23:19 Vörös riadó! Értesítem a moderátort!    Válasz az eredeti szöveg beidézésével Válasz erre

Én egy külön Ayanés játékra vágyom.. de nekem inkább egy olyan kellene, mint a Tenchu, csak igényes. =)

Nekem sztori módban az jön be, ahogy Bass apu széttépi az újságot. Meg nézi a Tina posztert. =)
Válasz Warhawk #158 hozzászólására
Warhawk

#158 2005. február 7. 19:54 Vörös riadó! Értesítem a moderátort!    Válasz az eredeti szöveg beidézésével Válasz erre

Elhiszem, hogy jobban megy a bunyo, itt iszonyat at lett alakitva a rendszer, a legtobb regi mozdulat nem feltetlen muxik. Foleg az elkapasok es a kulonbozo magassagu tamadasok valtoztak meg, de javukra. Anno DoA3-ban mar annyira tudtuk, hogy mi ellen mit kell csinalni, hogy gyakorlatilag reversalokbol allt a meccs 95%-a. Itt ugye mar negy magassagban lehet tamadni, plusz bizonyos elkapasokhoz mar elorefele is kell nyomni a kart, szoval aki a regiben otthon volt, az most tanulhat ujra. :)
Nekem egyedul valami kemenyebb storyline hianyzik belole, valami MK Deceptionos Konquest fele, csak mondjuk Kasumival, vagy ami meg jobb, Ayanevel... ;)
Válasz Petyus #157 hozzászólására
Petyus

#157 2005. február 7. 19:03 Vörös riadó! Értesítem a moderátort!    Válasz az eredeti szöveg beidézésével Válasz erre

Tudom, majdnem mindenki ezt mondja, én meg ezt nem tudom mire vélni. =) Nekem a hárommal valahogy jobban megy a bunyó, jobbak a zenék.. hmm a kettő együtt kitesz egy überszuper verekedős játékot. =)

De a DOA "kultúrkört" a maga egészében már nagyon megszerettem.. igazán ez az, ami miatt el sem tudnám képzelni, hogy ne vegyem meg az M$ következő konzolkáját is.
Válasz [HW]Freak #154 hozzászólására
NightBagoly
A Szent megváltó Topimaci bizalmasa

Küldök emilt NightBagoly részére  NightBagoly profilja  NightBagoly kommentjei  Honlap csekkolása

#156 2005. február 7. 06:45 Vörös riadó! Értesítem a moderátort!    Válasz az eredeti szöveg beidézésével Válasz erre

Hátőő, PS1-re jelentek meg ezek, ahhoz már régóta van működő emulátor - bleem!, azt lelőtték, meg ePSX, az mai napig fejlesztés alatt, van benne hardveres gyorsítás, meg hangkártyadetektálás, értsd hang is...
Válasz Baraka #155 hozzászólására
Baraka
Padavan

Baraka profilja  Baraka kommentjei 

#155 2005. február 6. 23:53 Vörös riadó! Értesítem a moderátort!    Válasz az eredeti szöveg beidézésével Válasz erre

Nemreg toltottem le Mame emulatorra a Tekken 1,2,3-at sajnos hangja nincs, de majd ha jon a kovetkezo emulacio remelem javitjak ezt a hibat is.
[HW]Freak
A HW PÁPÁJA

#154 2005. február 6. 22:22 Vörös riadó! Értesítem a moderátort!    Válasz az eredeti szöveg beidézésével Válasz erre

Érdekes, hogy DOA3hoz képest neked kevésbé tetszik. Szerintem a DOA3hoz képest szinte mindenben jobbnak tünt egyedül Christiet hiányoltam nagyon :)
Válasz Petyus #152 hozzászólására
Warhawk

#153 2005. február 6. 22:00 Vörös riadó! Értesítem a moderátort!    Válasz az eredeti szöveg beidézésével Válasz erre

Meg nincs kint PAL verzio, sz'al Live lehuzva, de lesz rendeles asszem. :)
Igazabol nekem a finomitott harcrendszer jon be, nomeg a temerdek unlockolhato cucc. Meg valahogy az egesz... Story modot eddig olyan 25x nyomtam vegig minimum. :)
Válasz Petyus #152 hozzászólására
Petyus

#152 2005. február 6. 21:35 Vörös riadó! Értesítem a moderátort!    Válasz az eredeti szöveg beidézésével Válasz erre

Nem akartam külön beat 'em up topicot csinálni. =)) Elég hiánypótló lenne a cucc, ha jól sikerülne.. csak ez a nagy GTA koppintás nem szimpi (xbox365.hu-n a videón a GPS is zsír olyan pl.).

DOA:U nekem annyira nem jön be.. grafika brutálisan gyönyörű, szuper a sok kosztüm, de nekem összességében a játékmenet meg a hangulat (zene!!) jócskán elmarad a 3 mögött. Live!-on is nyomod? Arról azért mesélhetnél vmit nyugodtszívvel. =)
Válasz Warhawk #151 hozzászólására
Warhawk

#151 2005. február 6. 21:30 Vörös riadó! Értesítem a moderátort!    Válasz az eredeti szöveg beidézésével Válasz erre

Jah, lattam, kellemes lesz. Bar mondjuk inkabb beat'em up mint verekedos... :)

Mas. Cca 8 jatekoram van a DoA U-ban, es ketseg nelkul allitom, hogy a legjobb verekedos jatek, amivel valaha jatszottam.
Válasz Petyus #150 hozzászólására
Petyus

#150 2005. február 6. 21:07 Vörös riadó! Értesítem a moderátort!    Válasz az eredeti szöveg beidézésével Válasz erre

http://xbox.ign.com/articles/585/585514p1.html

Hmmmm...
Oldalak:   1 2 3 4 5 6 7
Játékaddikt empórium \\ Konzolháború \\ Harci Aréna - Bunyós Játékok (DOA, MK, VF, Tekken és bármi más )

HARDWiRED™

Szalonna álcázó központ

- 1997-2014 © Minden Jog Fenntartva!

Video és számítógépes játék centrum -

PC Xbox 360 PS3 Wii Playstation 2 PS2 Mozi Trailer 3D Képek